BAYANLAR MÜJDE TENCERE TV AÇILDI

BAYANLAR MÜJDE TENCERE TV AÇILDI

BAYANLAR MÜJDE TENCERE TV AÇILDI
YEMEK DE YAPARIM KARİYER DE Türkiye bir yandan internet yasaklarıyla boğuşurken bir yandan internet dünyasında hızla büyümeye devam ediyor. Son olarak bir Türk sitesi, dünya çapında örnek bir projeyle yayın hayatına başladı.

Tamamen özgür sermayeyle ve özgün içerikle hazırlanan Tencere.tv çalışan kadınlara birçok kolaylık sağlıyor.

Birçok kadın özgün yemek tarifleri bulmakta zorlanıyor. İnternette birbirinden kopyalanmış yüzlerce yemek tarifi var fakat bugüne kadar profesyonel olarak hazırlanmış, özgün videolara ve detaylı anlatıma sahip bir video tarif sitesinin eksikliği hissediliyordu. Tencere.tv de tam olarak bu eksikliğin etkisiyle doğdu.
 
İSTANBUL’UN GÖZDE MEKÂNLARINDAKİ ÜNLÜ ŞEFLERİN TARİFLERİ

Tencere.tv sitesinde yer alan tarifler ve videolar İstanbul’un seçkin lokantalarının şefleri tarafından hazırlandı. Kırmızı et yemekleri, beyaz et yemekleri, zeytinyağlı tarifler, Osmanlı saray mutfağı gibi bir çok kategorisi bulunan Tencere.tv içeriğini her geçen gün arttırarak büyümeyi hedefliyor.
 
İZLE, ÖĞREN, PİŞİR…

Türkiye’nin en sıcak tarifleri sloganıyla yola çıkan Tencere.tv, ziyaretçilerine anlaşılır bir dille ve yüksek çözünürlüklü videolarıyla izle, pişir, öğren yöntemini sunuyor. Böylece meşhur yemekleri yapmak kadınlar için bir kâbus olmaktan çıkacak, usta şeflerin pratik tarifleriyle yemek yapmak artık çok daha kolay bir hale gelecek.

Tencere.tv’ye www.tencere.tv adresinden, Facebook’ta //www.facebook.com/tenceretv adresindeki hayran sayfasından ulaşabilir veya //www.tencere.tv/abonelik/ adresinden ücretsiz mail listesine kayıt olarak her sabah posta kutusundan ulaşabilirsiniz.

YEMEK TARİFLERİ İÇİN TIKLA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER