Los Angeles'ta Amerikan Müzik Ödülleri bahane Lopez şahane!

Los Angeles'ta düzenlenen Amerikan Müzik Ödülleri'nde (AMA) 42 yaşındaki Jennifer Lopez, yıllarca konuşulacak bir şova imza attı. Ödüller bahane Lopez şahane!

Los Angeles'ta düzenlenen Amerikan Müzik Ödülleri'nde (AMA) 42 yaşındaki Jennifer Lopez, yıllarca konuşulacak bir şova imza attı.
Ödüller bahane Lopez şahane!


 24 yaşındaki dansçı sevgilisi Casper Smart'la sahneye çıkan Lopez, giydiği şık elbiseyi şarkısının ortasında çıkartarak seksi bir kıyafetle şova devam etti. Lopez'in sahnede kendisine eşlik eden rapçi Pitbull'la yakın dansı, gecenin en sıcak anıydı.

Pitbull'un aynı gecede daha sonra Lopez'in eski eşi Marc Anthony ile beraber tekrar sahneye çıkması dikkat çekti.
Lopez, gecede ayrıca En İyi Latin Şarkıcı ödülünü de aldı. Gecede 'yılın müzesiyeni' ödülünü Taylor Swift alırken aynı albümden beş şarkısı birden ABD listelerinde 1 numara olan ilk kadın şarkıcı Katy Perry'ye de 'AMA özel ödülü' verildi.


Törende 4 ödülle en çok dalda ödüle aday gösterilen Adele ise, 'en iyi kadın pop sanatçısı', listeleri altüst eden '21' adlı albümüyle 'en iyi albüm' ve 'en iyi yetişkin çağdaş müzisyen' ödüllerini kazandı.   Kaynak: Ataşehirliyiz.net

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER