Beykoz'da Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni

Beykoz Belediyesi “Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni” bu yıl, 24-25 Eylül 2016 tarihlerinde Belediye Meydanı’nda yapılacak.

Beykoz'da Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni
Beykoz'da Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni 


Beykoz Belediyesi  “Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni” bu yıl, 24-25 Eylül 2016 tarihlerinde Belediye Meydanı’nda yapılacak


Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki sosyal dayanışma ve yardımlaşma faaliyetleri çerçevesinde her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni” bu yıl, 24-25 Eylül 2016 tarihlerinde Belediye Meydanı’nda yapılacak. 

24 Eylül Cumartesi günü yapılacak Toplu Sünnet Şöleni’nde ise 600 delikanlı adayı, erkekliğe ilk adımlarını atacak. Katılımcılara çeşitli ikramların da olacağı törende sünnet çocuklarına günün anısına bisiklet hediye edilecek.
25 Eylül Pazar günü yapılacak Toplu Nikâh Töreni’nde bu yıl 23 çiftimiz dünya evine girerek binlerce kişinin şahitliğinde yeni hayatlarına “evet” diyecekler. Maddi imkânı yetersiz çiftlerimiz için, tüm nikâh masrafları ve çeyizlerin Beykoz Belediyesi’nce karşılanacağı nikâh töreninde, davetlilere düğün çorbası ikram edilecek. 
Programlarda halk oyunları, jonglör, maskotlar, yarışma, müzik, eğlence ve animasyon gösterileriyle katılımcılar unutulmaz bir gün yaşayacak. 
24 Eylül Cumartesi günü yapılacak Toplu Sünnet Şöleni ve 25 Eylül Pazar günü yapılacak Toplu Nikah Töreni programlarına tüm vatandaşlarımız davetlidir.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2016, 18:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner110

banner109