ÇOCUKLAR ATAŞEHİR’DE DOYASIYA EĞLENDİKLERİ BİR BAYRAM YAŞADILAR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 104. yılında Ataşehir’de büyük bir coşkuyla kutlandı.

ÇOCUKLAR ATAŞEHİR’DE DOYASIYA EĞLENDİKLERİ BİR BAYRAM YAŞADILAR

ÇOCUKLAR ATAŞEHİR’DE DOYASIYA EĞLENDİKLERİ BİR BAYRAM YAŞADILAR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 104. yılında Ataşehir’de büyük bir coşkuyla kutlandı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 104. yılında Ataşehir’de büyük bir coşkuyla kutlandı.

Atapark’ta gerçekleşen 23 Nisan şenliğinde çocukların bayram sevincini onlarla birlikte yaşayan Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, kutlamaya eşi Elif Duygu Adıgüzel ve kızları Algı ile birlikte katıldı.

Başkan Onursal Adıgüzel bu özel güne ilişkin yaptığı konuşmada şunları söyledi: “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın sevincini hep birlikte büyük bir coşkuyla yaşıyoruz. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu özel günü layıkıyla kutlamak, hatırlamak ve gelecek nesillere aktarmak için birbirinden eğlenceli etkinlikleri özenle hazırladık ve çocuklarımıza sunduk. 100 yaşına gelen Cumhuriyetimiz, bayrağımız ve vatanımız bundan sonra da yüzlerce yıl daha yaşamaya devam edecek. Bize düşen görev, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında çocuklarımıza daha güzel ve refah içerisinde bir gelecek sunmaktır. Bunun için hep birlikte çok çalışıyor olacağız. Tüm çocuklarımızın bayramını kutluyor ve iyi eğlenceler diliyorum.”

Ataşehir Belediyesi’nin hazırlamış olduğu etkinliklere yoğun ilgi gösteren çocuklar ve aileleri unutulmaz anlar yaşadı. Sihirbaz gösterisinden, kostümlü animasyon şovlara, sanal gerçeklik ve oyun alanlarından şişme oyun parkurlarına, kukla tiyatrosundan, ahşap oyun atölyesine kadar birçok farklı etkinlik çocukların ilgi odağı oldu.

23 Nisan coşkusunu Ataşehir’de kutlayan çocuklar büyük mutluluk yaşarken, birçok etkinliği ve gösteriyi ilk kez deneyimleyen miniklerin ise şaşkınlıkları yüzlerine yansıdı.

Ataşehir’de etkinlikler bununla da sınırlı kalmadı. MC, balon, jonglör, yüz boyama, karikatürist, vantrolog ve dublaj atölyesi ile birlikte doyasıya bir kutlama gerçekleşti. Ayrıca Ataşehir Belediyesi alanda pamuk şeker ve patlamış mısır stantları kurarak, çocuklara ikramlarda bulundu.

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER