Emlak Konut​​​​​​​'tan Bankasız kefilsiz ev sahibi olunacak!

Emlak Konut Genel Müdürü açıkladı! Bankasız kefilsiz ev sahibi olunacak!

Emlak Konut​​​​​​​'tan Bankasız kefilsiz ev sahibi olunacak!

Emlak Konut'tan Bankasız kefilsiz ev sahibi olunacak!
Emlak Konut Genel Müdürü açıkladı! Bankasız kefilsiz ev sahibi olunacak!


İstanbul Ataşehir'deki Emlak Konut Genel Müdürlüğü'nde basın mensuplarıyla bir araya gelen Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, "Güvenli Yatırım Güvenli Gelecek" kampanyası hakkında bilgi verdi.
Kampanya hakkında konuşan Erdem, "Bankasız kefilsiz olarak vatandaşlarımız ev sahibi olabilecek" dedi.

Kampanya şartlarından da bahseden Erdem, "Birinci koşulda; peşin alımlarda yüzde 25 indirim sağlıyoruz. İkinci koşulda; yüzde 25 peşinat, vade farksız ara ödemeli satış koşulumuzda 6. 12. ve 24. aylarda ara ödemeler bulunuyor. Üçüncü koşulumuzda ise; yarısı peşin, kalan yarısı da 1.29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme imkanı sunuyoruz. Dördüncü ve son koşulumuzda da; yüzde 25 peşinat, 1.29 vade farkıyla 72 aylık sabit artan taksit seçeneği olacaktır" dedi.

Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, "Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek" kampanyasıyla ilgili Ataşehir'deki Emlak Konut Genel Müdürlüğü'nde bir basın toplantısı düzenledi. İstanbul başta olmak üzere 4 farklı şehir ve 16 projeyi kapsayan "Güvenli Yatırım Güvenli Gelecek" kampanyası hakkında bilgi veren Erdem, başvuruların bugün itibariyle alınmaya başlayacağını duyurdu.

"2023 YILINI 53 MİLYAR 179 MİLYON TL REKOR ÖN SATIŞ GELİRİYLE BAŞARIYLA BİTİRDİK"

Genel Müdür Erdem, "Türkiye ekonomisinin güçlenmesinde ve dünyanın önemli ekonomilerinden yer almasında rol oynamaya biz de inşaat sektörü lideri olarak tüm çalışmalarımızı tüm gayretlerimizi göstermeye kararlıyız. Öncelikle son 1 yıl içerisindeki faaliyetlerimizi de sizlerle paylaşmak isterim. 2023 yılını 53 milyar 179 milyon lira rekor ön satış geliriyle başarıyla bitirdik. Yıl sonu itibarıyla 4 bin 700 bağımsız bölümü hak sahiplerine teslim ettik. Güçlü, alanında uzman ekibimizle, 8.5 milyon metrekare büyüklüğündeki 137 adet şantiyemizde, inşasına devam ettiğimiz 103 bin adet bağımsız bölüm ve 200 binden fazla doğrudan veya dolaylı çalışanımızla, şirketimizi çok daha güçlü yarınlara taşıyoruz.Geçmişte olduğu gibi, bugün de vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda, Emlak Konut ödeme sistemiyle sunduğumuz "Güvenli Yatırım Güvenli Gelecek" kampanyamızı başlatmanın heyecanını yaşıyoruz" dedi.
4 ŞEHİRDE 16 YENİ PROJE

Erdem, banka ve kefile ihtiyaç duyulmadan ev sahibi olunabileceğini vurgulayarak "Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olarak, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki'nin destekleriyle düzenlediğimiz kampanyamız; İstanbul başta olmak üzere İzmir, Balıkesir ve Antalya'nın da yer aldığı birbirinden değerli 16 projemizi kapsamaktadır. Emlak Konut ödeme sistemiyle, bankasız kefilsiz olarak vatandaşlarımıza ev sahibi olmaları için 4 ayrı ödeme koşulunu içeren kampanyamızdan sizlere bahsetmek istiyorum." dedi.
"PEŞİN ALIMLARDA YÜZDE 25 İNDİRİM"

Kampanyanın ödeme şartlarından da bahseden Erdem, "Birinci koşulda; peşin alımlarda yüzde 25 indirim sağlıyoruz. İkinci koşulda; yüzde 25 peşinat, vade farksız ara ödemeli satış koşulumuzda 6. 12. ve 24. aylarda ara ödemeler bulunuyor. Üçüncü koşulumuzda ise; yarısı peşin, kalan yarısı da 1.29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme imkanı sunuyoruz. Dördüncü ve son koşulumuzda da; yüzde 25 peşinat, 1.29 vade farkıyla 72 aylık sabit artan taksit seçeneği olacaktır" şeklinde konuştu.

"SEKTÖRE YENİ BİR DİNAMİZM SAĞLAYACAĞINA İNANIYORUZ"

Ön başvuru almadıklarına değinen Erdem, "Kampanyamızla ilgilenen, ev sahibi olmak ve geleceğine güvenli yatırım yapmak isteyen tüm vatandaşlarımız web sitemizden, çağrı merkezimizden ayrıntılı bilgi alabilir veya satış ofislerimizi ziyaret edebilirler. Yeni alım fırsatları sunan bu kampanyamızın vatandaşlarımız tarafından ilgiyle karşılanacağına ve sektöre yeni bir dinamizm sağlayacağına inanıyoruz. Bize inanan ve güvenen tüm paydaşlarımıza, desteklerinden dolayı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki'ye, gayretlerinden dolayı tüm çalışma arkadaşlarıma ve ilginizden ve katılımınızdan dolayı siz değerli basın mensuplarına teşekkür ediyorum. "Güvenli Yatırım Güvenlik Gelecek" kampanyamız hayırlı uğurlu olsun" dedi.

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER