ÜCRETSİZ KARİYER EĞİTİM GÜNLERİ BAŞLADI

İBB tarafından düzenlenen ve gençlerin ücretsiz olarak katılabildiği Kariyer Eğitim Günleri için kayıtlar başladı.

ÜCRETSİZ KARİYER EĞİTİM GÜNLERİ BAŞLADI
ÜCRETSİZ KARİYER EĞİTİM GÜNLERİ BAŞLADI

İBB tarafından düzenlenen ve gençlerin ücretsiz olarak katılabildiği Kariyer Eğitim Günleri için kayıtlar başladı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve gençlerin ücretsiz olarak katılabildiği  Kariyer Eğitim Günleri için kayıtlar başladı. 1 Aralık’ta başlayacak ve 4 hafta sürecek programda; akademisyenler, uzmanlar ve özel sektör temsilcileri gençlere kişisel gelişim eğitimleri verecek.
 

Gençlerin geleceğine katkı sağlamak amacıyla İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Eğitim Günleri’nin 27.’si için kayıtlar başladı. Kariyer Eğitim Günleri'nde her Cumartesi uzmanlar, akademisyenler ve özel sektör temsilcileri farklı konularla üniversite sonrasında gençlerin kariyerlerine ışık tutacak sunumlar yapacak.

ALANINDA UZMAN EĞİTMENLER KATILACAK

1 Aralık'ta başlayacak olan eğitim programları kapsamında alanında uzman eğitmen ve akademisyenler; ‘Kariyer Planlaması ve Sınavlar’, ‘CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri’, ‘İş Hayatında Başarı Adımları’, ‘Gelecekte Mimar Liderlik’, ‘Sosyal Medya ve Yapay Zeka’, ‘İş Hayatında İmaj ve Giyinme Kuralları’ konu başlıklarında gençlere eğitimler verecek.

Ayrıca teknoloji, giyim, elektronik, iletişim, gıda ve sinema gibi sektörlerin önde gelen firmalarının yöneticileri Kariyer Eğitim Günleri’nde gençlerle buluşacak ve iş hayatına dair önemli sunumlar gerçekleştirecek.

İSTANBUL’UN İKİ YAKASINDA EŞ ZAMANLI EĞİTİM

27. Kariyer Eğitim Günleri Anadolu Yakası'nda İBB Kadıköy 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu'nda; Avrupa Yakası'nda ise İBB Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi'nde eş zamanlı olarak başlayacak. Kariyer Eğitim Günleri’nin finali özel konukların katılımı ile 22 Aralık'ta İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu'nda yapılacak.


KAYIT İÇİN;

Kontenjan ile sınırlı olan Kariyer Eğitim Günleri’ne katılmak isteyenler gencliksporkariyer.ibb.gov.tr adresinden ön kayıt yaptırdıktan sonra İBB İletişim Noktaları ve Belnet  Şubeleri’nden kesin kayıt yaptırmaları gerekiyor. Programlar ve diğer detaylı bilgilere internet sitesinden ulaşılabiliyor.

 

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER