Şişecam’a İki Ödül Birden 

LACP’DEN ŞİŞECAM’IN FAALİYET RAPORU’NA İKİ ÖDÜL BİRDEN

Şişecam’a İki Ödül Birden 

Şişecam’a İki Ödül Birden 
LACP’DEN ŞİŞECAM’IN FAALİYET RAPORU’NA İKİ ÖDÜL BİRDEN
21’incisi düzenlenen ve alanının en itibarlı yarışmalarından biri olan “Vision Awards” yarışmasında iki ödüle layık görüldü.

LACP’den Şişecam’ın Faaliyet Raporu’na 

İki Ödül Birden 

Cam ve kimyasallar alanlarının küresel oyuncusu Şişecam’ın 2021 Yılı Faaliyet Raporu, Amerikan İletişim Profesyonelleri Birliği (LACP) tarafından bu yıl 21’incisi düzenlenen ve alanının en itibarlı yarışmalarından biri olan “Vision Awards” yarışmasında iki ödüle layık görüldü. Şişecam’ın 2021 Yılı Faaliyet Raporu kendi kategorisinde ‘Altın’ ödül alırken, “Bölgesel Özel Başarı: En İyi Ajans Raporu” kategorisinde de “Gümüş” ödülü almaya hak kazandı.

Dünyada, camın tüm alanlarında faaliyet gösteren tek küresel oyuncu olan Şişecam’ın 2021 Yılı Faaliyet Raporu, iletişim alanında mükemmellik standartlarını belirleyen ve dünyanın prestijli platformlarından biri olan Amerikan İletişim Profesyonelleri Birliği (LACP - League of American Communications Professionals) tarafından bu yıl da iki ödüle layık görüldü. 

Şişecam, bu yıl 21’incisi gerçekleştirilen “Vision Awards”ta, 2021 Yılı Faaliyet Raporu ile kendi kategorisinde ‘Altın’ ödülün sahibi olurken, ‘Bölgesel Özel Başarı: En İyi Ajans Raporu” kategorisinde ise “Gümüş” ödülün sahibi oldu. 

İlk izlenim, rapor kapağı, hissedarlara mektup, rapor anlatımı, rapor finansalları,   yaratıcılık, net mesaj ve bilgi erişimi kriterleri dikkate alınarak yapılan değerlendirmelerde Şişecam, 2021 yılı Faaliyet Raporu ile 100 üzerinden 98 puan alarak öne çıkmayı başardı. 

Amerikan İletişim Profesyonelleri Birliği (LACP) Hakkında

 

Amerikan İletişim Profesyonelleri Birliği (LACP), halkla ilişkiler sektöründe meslek içinde sınıfının en iyi uygulamalarının tartışılmasını kolaylaştırmak ve aynı zamanda örnek iletişim yetenekleri gösterenleri tanıyan bir forum oluşturmak amacıyla 2001 yılında kurulmuştur. İletişim sektörüne yönelik çalışmalar yürüten LACP, ayrıca iletişim ve faaliyet raporu gibi alanlarda “Fortune 500” şirketleri başta olmak üzere tüm dünyadan katılım sağlanan çeşitli ödül programları düzenlemektedir.

Şişecam Hakkında

1935 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün vizyonu doğrultusunda Türk cam sektörünü kurmak amacıyla temelleri atılan Şişecam, cam ve kimyasallar alanında güçlü bir küresel oyuncudur. Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel şirket olan Şişecam, cam ev eşyası alanında en büyük iki, cam ambalaj ve düzcam alanlarında ise en büyük beş global üretici arasında yer almaktadır. Şişecam, dünyanın en büyük üç soda külü üreticisi arasında olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya lideridir.

Düzcamcam ev eşyasıcam ambalajkimyasallar, otomotiv, cam elyaf, maden, enerji ve geri dönüşüm iş kollarında öncü bir rol üstlenen Şişecam, üretim faaliyetlerini Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır, Hindistan ve ABD’de yürütmektedir.

Yetkin insan kaynağı ve akıllı teknolojilerle ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri olma hedefine güçlü adımlarla ilerleyen Şişecam, yarının ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak dijital altyapısını ve kültürünü dönüştürmeye kesintisiz devam etmektedir. 86 yıllık deneyim, 24 bin çalışan, dört kıtada 14 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satış ağına sahip Şişecam, “Küresel Mükemmellik” stratejisi doğrultusunda ve tüm ekosisteminin gelişimini destekleyen kapsayıcı bir yaklaşım ile büyüme yolculuğunu sürdürmektedir. Şişecam, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumlu ve entegre olarak hayata geçirdiği CareforNext stratejisi ile gezegeni korumak, toplumu güçlendirmek ve yaşamı dönüştürmek için sorumluluk almaktatüm deneyim ve yetkinliklerini her alanda sürdürülebilir gelişim için kullanmaktadır. 

www.sisecam.com.tr

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner110

banner109