Antep Fıstığı ve Çikolatanın Muhteşem Uyumu: MiLanGo

Dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid tarafından tasarlanan MiLanGo, Antep fıstıklı ve madlen çikolata çeşitleriyle keyifli bayram sohbetlerine eşlik edecek.

Antep Fıstığı ve Çikolatanın Muhteşem Uyumu: MiLanGo
 Antep Fıstığı ve Çikolatanın Muhteşem Uyumu: MiLanGo
Dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid tarafından tasarlanan MiLanGo, Antep fıstıklı ve madlen çikolata çeşitleriyle keyifli bayram sohbetlerine eşlik edecek. MiLanGo, çikolata tutkunlarına alışılmışın dışında tatlar sunarken ayrıca özel çantasıyla şık bir hediye seçeneği de oluşturuyor.

Unutulmayacak lezzetteki çikolataları şık tasarımıyla tüketicilerin beğenisine sunan MiLanGo, bayramda da evlerin baş tacı olacak. Time Dergisi tarafından ‘Amerika’daki en ünlü endüstriyel tasarımcı’ seçilen Karim Rashid’in tasarladığı MiLanGo, Ramazan Bayramı’nda misafirlerine özenli bir ikramda bulunmak veya sevdiklerine değerli bir hediye vermek isteyenler için şık bir alternatif oluşturacak.

‘Özel Günler Özel bir Çikolata İster’ sloganıyla sadece bayramlarda değil tüm özel günlerde alışkanlığa dönüşen MiLanGo’nun içi krema dolgulu Antep fıstıklı çikolatasının yanı sıra Türkiye’de bir ilk olarak antep fıstıklı madlen çikolatası da bulunuyor. MiLanGo’nun ürün portföyünde aynı zamanda farklı zevklere hitap eden fındıklı, bitter portakallı ve frambuazlı çeşitleri yer alıyor. MiLanGo 292 gr hediyelik çikolata çeşitleri 20-25 TL fiyat aralığında satışa sunuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER