YAZIK OLDU !!!YAZIK OLDU !!!


Dün Akşam Oynanan Hollanda - Türkiye maçında asında iyi başladık önde Umut Bulut ve Arda Turan çok güzel baskı yapıyorduk herşey güzel giderken maçın 15.Dakikasında Snejder'in Köşe Vuruşunda Van Persie vuruşunu engel olamadık ve 1-0 yenik duruma düştük..

A.Milli Futbol Takımımız'da Emre Belözoğlu çok kötü bir performans sergiledi.. Tunay Torun ve Sercan Saraer oyunda yoktu .. Ve Abdullah Hoca Orta Sahada Emre Yerine Selçuk İnan oynayabilirdi.. Kenarda Tunay Yerine Çok Hızlı Kanatlarda Çabuk Olan ;Gökhan Töre Koyabilirdi..

Sercan'ın oyunda olmadığını gördü ve Sercan Yerine Burak Girdi Asında iyi yerlerde güzel değişiklik yaptık ama yerden top oynama fırsatı vermeyince Hollanda maçın 90.Dakikasında beraberlik için 8 kişi ile üstlerine gittik posizyon çıkartalım derken Mevlüt Erdinç kaptırdığı top maçın 90+2'de golü yememize sebep oldu ve maçı 2-0 Kaybetti.. 2014 Dünya Kupasına Katılmak için Eleme maçlarına kötü başladık..

İkinci Yarıda Hamit Altıntop sahada yoktu .. Milli Takım'ın Sağ Bek'i Olmadığı için Robben ile iyi gelen o kanatlardan Hollanda neden Gökhan Gönül o kanat'da yer almadı Abdullah Avcı bunun cevabını vermelidir diye düşünüyorum .. Sol Kanat'dan gelemediler çünkü Hasan Ali Kaldırım o noktayı çok iyi kolladı ve orta bile kestirmedi oralardan ama sürekli sağ kanattan bir Robben geliyordu bir Snejder ile atak geliştiriliyordu..

Robben özelikle top ayağında olduğu zaman topla çok iyi hızlı koşabilen bir futbolcu onun önlemini önceden almak gerekiyor.. Eğer Almazsanız o kanat'dan Köşe Vuruşu sonucu Golü Yersiniz .. Dün Akşam İlk Yarıda kafa kafaya gitti maç diyebilirim ama maçın ikinci yarısında ise ipler koptu ve ayağa pas bile yapamayarak sahadan 2-0 yenik ayrıldık ve A.Milli Futbol Takımımıza Yazık Oldu..

Salı Günü Estonya Karşısında Bakalım Abdullah Hoca nasıl bir Kadro ile çıkacak..


Tugay ŞAHİN
YORUM EKLE

banner110

banner109