Tuzla'da Yetimlerimiz kimsesiz değiller

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, ilçedeki yetim çocuklarla yakından ilgilenerek, maddi ve manevi destek vermeye devam ediyor. Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu tarafından düzenlenen pikniğe katılan yetim çocuklar, yarışmalar ve çeşitli oyunlarla keyifli bir gün geçirdiler

Tuzla'da Yetimlerimiz kimsesiz değiller

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu, yaz tatilinin sona ermesiyle birlikte ders başı yapmaya hazırlanan Tuzlalı yetimleri, düzenlediği piknikte bir araya getirdi. Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın eşi Dr. Fatma Yazıcı'nın da katıldığı piknikte oyunlar oynayıp yarışmalara katılan yetim çocuklar, gönüllerince eğlendiler.

Gönül ellerinin tüm faaliyetlerine katılarak moral ve destek veren Dr. Fatma Yazıcı, pikniğe katılan aileler ve yetim çocuklarla yakından ilgilendi. Çocuklara oyuncak ve çeşitli hediyeler vererek onları sevindiren Dr. Fatma Yazıcı, çocukların isteği üzerine piknik sonunda topluca hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tuzla'da yetim olmanın kimsesiz olmak anlamına gelmediğini ifade eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ise, "Yetim çocuklarımızı mutlu etmek ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Peygamberi yetim olan bir ümmet olarak, yetimleri sevindirmenin Rabbimizi sevindirmek olduğunun bilincindeyiz. Bu anlayışla çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2012, 20:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner110

banner109