Batı Karadeniz Zeynel Parmaksız’a Konuk Oldu

Vizyontürk Televizyonu Yöremiz Töremiz programında İsmail Kabakçı, Mehmet Alver ve Erol Tepebaşı Zeynel Parmaksız'a konuk oldular.

Batı Karadeniz Zeynel Parmaksız’a Konuk Oldu
Batı Karadeniz, Zeynel Parmaksız’a Konuk Oldu
Recep Kenan/Ataşehirweb.com

Vizyontürk Televizyonu Yöremiz Töremiz programında İsmail Kabakçı, Mehmet Alver  ve Erol Tepebaşı Zeynel Parmaksız'a konuk oldular.

Vizyontürk Televizyonu Yöremiz Töremiz programı yapımcısı Zeynel Parmaksız;Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Tüm Sinop Dernekler Federasyonu Genel Başkanı (TÜSİDEF) ve Siyad Onursal Başkanı İsmail Kabakçı, Kastamonu Araç Dernekler Birliği Başkanı Mehmet Alver,  Çankırı Dernekleri Başkan Yardımcısı Çerkeş Dernekleri Birliği Başkanı Erol Tepebaşı’nı misafir etti.

 FOTOLAR GELİYOR.....

Vizyontürk Televizyonu program yapımcısı Zeynel Parmaksız’ın Yöremiz Töremiz programına; Batı Karadeniz Bölgesi’ndeki iller Kastamonu, Sinop, Çankırı ve Çorum derneklerinin konfederasyonlaşama çalışmaları içinde olan birlik temsicileri, İsmail Kabakçı, Başkanı Erol Tepebaşı ve Mehmet Alver konuk oldu.

Bölge derneklerinin birleşmesinin güç birliği açısından öneminin vurgulandığı programda konukların görüş ve önerilerini alan Parmaksız, amacının bölgesel işbirliğini sağlayarak bölge halkının talep ve isteklerinin dikkate alınmasın sağlamak için siyasi ve idari birimlere giderken harket birliği oluşturup etkisini güçlendirmek olduğunu söyledi.

“Biz  genellikle insanlarımızın değerini öldükten sonra anlarız.”diyen İsmail Kabakçı; Çorum, Çankırı, Kastamonu ve Sinop başta olmak üzere bölge halkının sesini duyurmaktaki katkılarından dolayı Vizyontürk Televizyonu Yöremiz Töremiz programı yapımcısı Zeynel Parmaksız’a teşekkür etti.

Bölgesel Kalkınma Palnı’nın sağladığı imkanlardan daha etkili yararlanmak için Bölgesel işbirliğinin çok gerekli olduğuna dikkat çeken Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Tüm Sinop Dernekler Federasyonu Genel Başkanı (TÜSİDEF) ve Siyad Onursal Başkanı İsmail Kabakçı; “bölgemizdeki illere ait derneklerin birlikleri ve federasyonlar ile işbirliğinin sağlanması için Federasyon Başkanlarımız ile görüşmelerimiz devem ediyor.”dedi.  

Dernekçiliğin özveri istediğine değinen Erol Tepebaşı’da derneklerde çalışanların evlerinden eş ve çocuklarına ayrmaları gereken zamandan fedakarlık yaptıklarını söyledi.

Program sırasında tekerlekli sandalye kullanmak zorunda olan Hasn Öncü’ye yardımseverler tarafından bağışlanan akülü araba teslim edildi. Ayrıca bir çiok bağış haberi ile birlikte Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Başkan Yardımcısı Erol Tepebaşı; ÇANDEF Genel Başkanı Vahap Yartaş’ın özellikle Çankırılıya bağış önceliği ile TSD Anadolu Yakası Şube Başkanı Birol Ekşi aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere bir akülü araba ve iki de tekerlekli sandalye taahhüdü olduğunu iletti.

Programa sanatçılar Bayram Kaya ve Umut Koray Aydın Türküleri ile renk kattı.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2013, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER