TRABZON'UN ONURU GEÇİLMEZ !!!


TRABZON'UN ONURU GEÇİLMEZ !!!

Dün akşam oynanan Trabzonspor- Beşiktaş maçında maça damgasını vuran Onur Recep Kıvrak Oldu. Trabzonspor Takımında en çok hatayı Mustafa Yumlu gerçekleştirdi. Trabzonspor 45.Dakika'da Marek Sapara ile golüde buldu bulmasına ama ikinci yarıya kötü başlayan bir Trabzonspor vardı. Onurun 55.Dakikasında yaptırdığı tek baraj yaptırması Fernandes'in akıl dolu vuruşu ile bir anda skor 1-1 e geldi. Beşiktaş 1-1 yakalandıktan sonra o moral ile birlikte baskıyı artırdı. Oğuzhan Özyakup ,Almeda
ve Fernandes ile etkili ataklar gerçekleştiren Beşiktaş takımı Trabzon'un Onuru geçilmez oldu.

Trabzonspor Teknik Direktörü;Şenol Güneş maçtan sonra yaptığı açıklama da 1 puan aldığımız için mutlu olduğunu dile getiren Şenol Güneş öte yandan takımdaki eksik futbolcularda göze çarptı..

Celutska,Alanzinho ve Giray gibi eksikler yer aldı.

TRABZON'UN YAVRUSU !!!

Trabzonspor'un genç yıldızı ve gelecek vaat eden starı ;Zeki Yavru sağ bek'te iyi performans ile göze girmeyi başardı. Zeki Yavru oynadığı futbolu ve mücadelesi ile taraftarın gözünde yıldız olduğunu belirtiyor. Trabzonspor Taraftarları artık şunları da söylemeye başladı.  Alt Yapıdan Çıkan Futbolculara şans vermeye başlayan bir kulüp olduk sözleri konuşulmaya başlandı.. Eskiden Alt Yapıdan Çıkan Futbolcuları ya kiralardık yada satılırdı sözleri de yer almakta..

Kahraman Onur Kıvrak !!!

Dün akşam 55.Dakika'da hatalı gol yesede yüzde yüzlük golleri çıkarmayı başaran  Onur Kıvrak bir kere daha A.Milli Takımın 1 numaralı kalecisi olacağını ve Fenerbahçeli Kaleci ;Volkan Demirel 'den daha iyi olduğunu göstermiş oldu.. Ama Abdullah Avcı bunları görmez neden biliyormusunuz çünkü Trabzonspor adı geçtiği zaman gözleri kör oluyor görmüyorlar o zaman .. Şuan da ben iddaa ediyorum Türkiye'nin En İyi Kalecileri şuan Trabzonspor'da dır ..

Tolga Zengin'den Tut Onur Recep Kıvrak da içinde.. Volkan Demirel -Cenk Gönen onlar hikayedir.. Duy Bunlar Abdullah Avcı ve Yıldırım Demirören ..

YORUM EKLE

banner110

banner109