TEMİZ FUTBOL İSTİYORUZ !!!TEMİZ FUTBOL İSTİYORUZ !!!

Dün Akşam ''CNN Türk '' ekranlarında yayınlanan Aykırı Sorular'ın konuğu olan Sayın Mete Düren ve Enver Aysever Türk Futbolunun temiz olduğunu söylediler..

Şimdi soruyorum Sayın Mete Düren Türk Futbolunun neresi temiz gösterir misin bana bende göreyim temiz olduğunu bu kadar da Emek Hırsızı Fenerbahçe yi savunan bir Ulusal Medya ben görmedim..

Gösterin bize Türk Futbolunun temiz olduğunu bence Türk Futbolu Kirli yüzüyle devam ediyor..

Çünkü burada çalınan ve gasp edilmiş bir Trabzonspor'un Kupası var onu neden konuşmuyorsunuz Sayın;Enver Aysever ve Mete Düren.. TRABZONSPOR Denildiği zaman Zorunuza gidiyor dimi..

 ''FENERBAHÇE EMEK HIRSIZDIR''her zamanda öyle kalacak tarih bunu affetmez..

''TRABZONSPOR ONURLU ZENGİNLERİN VE GÜNEŞLERİN''Kulübü olarak bilinecek.. Dün Sayın Atilla Gökçe çıkmış 90+3 programına Şenol Güneş'i eleştiriyor sen ilk önce hangi takımın taraftarıysan onu eleştir..

Şenol Güneş doğru dedi Fenerbahçe için dostluğumuz bitti 50 yıl da geçse barışmayız diye Şenol Güneş'den çok güzel bir açıklama.. Alın size TRABZONSPOR'UN GÜNEŞİ ŞENOL HOCA'dan bir güzel laf daha'' Bana Göre Türk Futbolunu Kirletenlerin Eroin Satanlardan hiç bir farkı yok

'' doğru bir kelime.. Sayın Mete Düren ne dedi TFF Krizden Yıldırım Demirören kurtardı madem krizden kurtarıyor herkesi Yıldırım Demirören Beşiktaş'ı neden batırdı.. Krize soktu Mete Düren bunu da açıklasana bana söyle de bilelim..

Futbol Bilgisi Sıfır olan insanları Televizyonlara çıkartıp konuşturum da rezil etmesin ve kendilerini de rezil olmasın.. TEMİZ LİG DAVAMIZ TRABZONSPOR SEVDAMIZ..
YORUM EKLE

banner110

banner109