ŞİLE BEZİ MOTİF GÖRSELLERİ ÜSKÜDAR CADDESİNİ AYDINLATIYOR

Şile Üsküdar Caddesi Üzerinde başlattığı aydınlatmadirekleri Şile Bezi Motif görsellerinin yer aldığı aydınlatma direkleri işler hale getirildi.

ŞİLE  BEZİ MOTİF GÖRSELLERİ ÜSKÜDAR CADDESİNİ AYDINLATIYOR
 ŞİLE  BEZİ MOTİF GÖRSELLERİ ÜSKÜDAR CADDESİNİ AYDINLATIYOR

Şile Üsküdar Caddesi Üzerinde başlattığı aydınlatmadirekleri Şile Bezi Motif görsellerinin yer aldığı aydınlatma direkleri işler hale getirildi.Belediye Başkanlığı tarafından İlçenin en önemli ana caddelerinden olan Üsküdar Caddesi Üzerinde başlattığı aydınlatma ve peyzaj çalışmalarında sonlarına gelindi ve caddeye kurulan Şile Bezi Motif görsellerinin yer aldığı aydınlatma direkleri işler hale getirildi.


Üsküdar caddesinde yapılan aydınlatma direkleri caddeye kattığı muhteşem görsel güzellik eşliğinde Belediye Başkanı İlhan Ocaklı,Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri caddede kısa bir tur attılar.Ayrıca cadde üzerinde Şile Belediyesi atölyelerinde imal edilen ahşap oturma grupları ve çiçek saksıları caddenin görseline ayrı renk kattı.


Belediye Başkanı İlhan Ocaklı Üsküdar Caddemiz için kurduğumuz hayali bu gece gerçeğe dönüştürdük. Caddemizin dokusuna uygun şekilde projelendirdiğimiz aydınlatma ve peyzaj çalışmalarımızla Üsküdar Caddesi bu yaza damga vurmaya hazır değerlendirmesi yaptı.

HABER FOTO/NURCAN KIRCALI

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER