İSTANBUL'DA BAZI YOLLAR KAPANACAK

İstanbul’da oynanacak “2019 UEFA Süper Kupa Finali” nedeniyle, 14 ve 15 Ağustos’ta Beşiktaş bölgesinde bazı yollar 15 saat boyunca trafiğe kapalı olacak.

İSTANBUL'DA BAZI YOLLAR KAPANACAK
 İSTANBUL'DA BAZI YOLLAR KAPANACAK


İstanbul’da oynanacak “2019 UEFA Süper Kupa Finali” nedeniyle, 14 ve 15 Ağustos’ta Beşiktaş bölgesinde bazı yollar 15 saat boyunca trafiğe kapalı olacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle İstanbul’da ilk kez oynanan “2019 UEFA Süper Kupa Finali” nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak. Seyircilere toplu ulaşım maç günü ücretsiz hizmet verecek. 


Dünya devleri Liverpool ve Chelsea’nin karşılaşacağı müsabakanın yapılacağı 14 Ağustos günü saat 13:00’den ve 15 Ağustos sabah saat 04:00’e kadar trafiğe kapılı olacak yollar şöyle:

Bomonti - Dolmabahçe Tüneli çift taraflı olarak
 
Dolmabahçe Caddesi Akaretler Kavşağı'ndan Stadyuma kadar çift taraflı olarak (Süleyman Seba Caddesi ile Dolmabahçe Caddesi'nin kesiştiği noktadan itibaren) 
 
Gümüşsuyu Bölgesi'nde İnönü Caddesi'nin Selime Hatun Sokağı ile kesiştiği nokta her iki yönlü olarak (Alman Konsolosluğu'nun bulunduğu noktanın kavşağından itibaren, Taksim Bölgesinden geliş)
 
Mete Caddesi ve devamında Taşkışla Caddesi ile kesişen Gazhane Bostan Sokak ve devamında Prof. Dr. Bedri Karafakioğlu Caddesi ile Asker Ocağı Caddesi Taksim Bölgesi'nden Geliş
 
Taşkışla Caddesi ile kesişen Kadırgalar Caddesi Nişantaşı-Maçka Bölgesinden geliş – gidiş
 
Meclisi Mebusan Caddesi'nde her iki yönlü olarak, Mebusan Yokuşu'nun (Parkiçi Yolu) kesiştiği noktadan Mimar Sinan Üniversitesi'nin olduğu yer (Fındıklı Kavşağı) itibaren olmak üzere Karaköy istikametinden geliş-gidiş
 
Gümüş Sokak
İSTANBUL'DA KAPANACAK ARA YOLLAR

Kadırgalar Caddesi: Dolmabahçe Caddesi ile Maçka Taşkışla Caddesi arası
 
Dolmabahçe Gazhane Caddesi
 
Asker Ocağı Caddesi, İnönü Caddesi ve Prof. Dr. Bedri Karafakioğlu Caddesi
 
Vişneli Tekke Sokak
 
Babaefendi Sokak
 
05.08.2019 tarihinden itibaren Kadırgalar Caddesi stadyuma yakın tek şerit
 
05. 08.2019 tarihinden itibaren Tünel çıkışı ile Kadırgalar Caddesi'ni birleştiren ara yol 
14 Ağustos 2019 Çarşamba günü saat 13:00’den 15 Ağustos sabah 04:00’e kadar özel araçlarıyla bu güzergahları kullanacak vatandaşların, alternatif güzergahları kullanmaları ya da toplu ulaşımı tercih etmeleri tavsiye ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 21:45

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER