İDO, bayramda 100 ek seferle hizmet verecek

. İDO, Kurban Bayramı tatili nedeniyle 25 Ağustos Cuma ve 4 Eylül Pazartesi günleri arasında mevcut tarifesinin dışında 100 ek seferle hizmet verecek.

İDO, bayramda 100 ek seferle hizmet verecek
 İDO, bayramda 100 ek seferle hizmet verecek
.
İDO, Kurban Bayramı tatili nedeniyle 25 Ağustos Cuma ve 4 Eylül Pazartesi günleri arasında mevcut tarifesinin dışında 100 ek seferle hizmet verecek.

Kurban Bayramı’nın idari izinle 10 güne çıkarılması okulların açılmasından önce son bir tatil fırsatı oluşturdu. Hem tatilcilerin hem de bayram ziyaretçilerinin konforlu ve keyifli bir yolculuk yapması için çalışan İDO, 10 günlük Kurban Bayramı tatili boyunca mevcut tarifesine ilaveten 100 ek sefer yapacağını bildirdi.

En yoğun günlerin tatilin ilk ve son günleri olacağını hesaba katan İDO yetkilileri, hızlı feribot, araba vapuru ve deniz otobüslerinde, 10 gün boyunca toplamda 6 bin 533 sefer yapılacağını açıkladı.

İDO, bayram tatilinde fiyatlarıyla da yüz güldürmeye devam edecek


Misafirlerine keyifli, konforlu ve avantajlı yolculuk deneyimi sunan İDO, bayram ve tatil dönemlerinde en fazla tercih edilen Eskihisar-Topçular hattında doldur boşalt sistemiyle hizmet vermeye devam edecek. Eskihisar-Topçular arası gidiş geliş 70 TL’ye geçilebilecek.
İDO, Kurban Bayramı’nın ardından, okulların açılacağı 18 Eylül’e kadar kademeli geçiş ile yaz tarifesine devame decek.

İDO SEFERLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLA


İç Hatlar

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2017, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER