Adalet Yürüyüş Nedeniyle Trafiğe Kapatılacak Yollar

İstanbul emniyet Müdürlüğü, Adalet Yürüyüş Nedeniyle Trafiğe Kapatılacak Yolları açıkladı.

Adalet  Yürüyüş Nedeniyle Trafiğe Kapatılacak Yollar
 Adalet  Yürüyüş Nedeniyle Trafiğe Kapatılacak Yollar

İstanbul emniyet Müdürlüğü Adalet  Yürüyüş Nedeniyle Trafiğe Kapatılacak Yolları açıkladı.

İstanbul emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada gerçekleştirilen yürüyüş ile ilgili olarak alınan tedbirler kapsamında 7 Temmuz Cuma gününden 9 Temmuz Pazar gününe kadar trafiğe kapatılacak yollar aşağıda belirtilmiştir: 


7 Temmuz Cuma günü D-100 Çayırova TEM bağlantı yolundan Tuzla İçmeler Köprüsü'ne kadar kuzey yol ve kuzey yanyolun (İstanbul istikameti) tamamı ve bu yola çıkan bütün bağlantı yolları trafiğe kapatılacaktır.

D-100 Pendik Tersane Köprüden D-100 Çayırova TEM bağlantı yoluna kadar olan güney yolun tamamı (Kocaeli istikameti) ve Güney yola çıkan bütün bağlantı yolları trafiğe kapatılacaktır. TEM otoyolu alternatif olarak kullanılacaktır.
8 Temmuz Cumartesi günü sabah 05.00’ten itibaren ise, “D-100 Tuzla Piyade Okulu Köprüsü'nden D-100 Tersane Köprüye kadar olan Kuzey yolun ve Kuzey Şifa Mahallesi yanyolun (İstanbul istikameti) tamamı trafiğe kapatılacaktır. D-100 Tersane Köprüden Tuzla Piyade Okulu Köprüsüne kadar olan Güney yolun tamamı trafiğe kapatılacaktır. Pendik Tersane Köprüden Kartal Kumcular Sanayi Caddesi Köprüsüne kadar olan Kuzey ve Güney Yolun tamamı ve bu yola bağlanan tüm bağlantı yolları trafiğe kapatılacaktır. TEM otoyolu alternatif olarak kullanılacaktır.
9 Temmuz Pazar günü Pendik Sahil yolu İDO önü kavşaktan Maltepe sahil Büyükyalı Köprüsüne kadar olan Kuzey ve Güney yollar ile bu yola çıkan bağlantı yollarının tamamı trafiğe kapatılacaktır. TEM otoyolu, D-100 Karayolu ve minibüs yolu alternatif olarak kullanılabilecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER