G.Saray-Schalke Maçı Şifresiz kanallarda

Galatasaray-Schalke 04 maçını 4 kanalda da şifresiz olarak yayınlanacak.

G.Saray-Schalke Maçı Şifresiz kanallarda
G.Saray-Schalke Maçı Şifresiz kanallarda
Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Schalke ile Türk Telekom Arena'da oynayacağı maçın yayınlanacağı kanallar belli oldu. Bu önemli maçı şifresiz olarak izleyebilirsiniz...

Spor Toto Süper Lig'de lider durumda bulunan Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Schalke ile Türk Telekom Arena'da oynayacağı maçın yayınlanacağı kanallar belli oldu.  20 Şubat Çarşamba günü Türk Telekom Arena'da Alman devini konuk edecek olan Galatasaray'ın bu kritik karşılaşması D-Smart dijital platformunda yer alan Smart Spor'da yayınlanacak.

MAÇI ŞİFRESİZ YAYINLAYAN KANALLAR DA VAR

Galatasaray-Schalke 04 maçını 4 kanalda da şifresiz olarak yayınlanacak. Çanak anteni olan izleyiciler (1TV Georgia) Gürcistan Televizyonu, (AZ TV) Azerbaycan devlet kanalı, (İrip Varzesh) Arabistan kanalı ve (ZDF) Almanya kanalından maçı şifresiz olarak izleyebilir.

Bunların içinden ZDF en garanti olanı. Hotbird uydusundan ZDF'yi izleyebilen herkes Galatasaray-Schalke maçını şifresiz olarak izleyebilir. Üstelik ZDF'deki maç HD olarak da izlenebilecek. Diğer kanallardan maçı şifresiz izlemek için çanakların ayarlanması gerekiyor.

Galatasaray'ın 12 Mart Salı günü Almanya'ya Schalke ile oynayacağı maç ise Star TV'den şifresiz olarak yayınlanacak.

(1TV Georgia) Gürcistan Televizyonu, ÇANLI İZLE

(AZ TV) Azerbaycan devlet kanalı, CANLI İZLE

(İrip Varzesh) Arabistan kanalı,
CANLI İZLE

(ZDF) Almanya
kanalı, CANLI İZLE

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2013, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER