NUSRET GÖKÇE’NİN GÖZ BEBEĞİ KAPİCCİİİİNOO MAÇKA PALAS’TA AÇILDI

İstanbul, 16 Haziran 2022; Nusret Gökçe yeni göz bebeği “Kapicciiiinoo” ile kahve sektörüne yeni bir soluk getiriyor.

NUSRET GÖKÇE’NİN GÖZ BEBEĞİ KAPİCCİİİİNOO MAÇKA PALAS’TA AÇILDI

NUSRET GÖKÇE’NİN GÖZ BEBEĞİ KAPİCCİİİİNOO MAÇKA PALAS’TA AÇILDI
İstanbul, 16 Haziran 2022; Nusret Gökçe yeni göz bebeği “Kapicciiiinoo” ile kahve sektörüne yeni bir soluk getiriyor.

Nusret Gökçe, ilk kahve dükkanını Maçka Palas’ta açıyor. “Kapicciiiinoo”, lokal üreticilerle aylarca süren görüşmelerden sonra özenle seçilen kahve çekirdekleri ile açılışa hazır. Tarifinde, kahve konusunda deneyimli ekibi tarafından en ince ayrıntısına kadar düşünülen ve seçilen kahve çekirdekleri bulunuyor. Her detayı özenle hazırlanan “Kapicciiiinoo”, özel olarak seçilen asidi yüksek ve aromalı kahve çekirdekleriyle, ölçekli hazırlanan arıtma suyuyla nitelikli ve enfes bir kahve deneyimi sunuyor. İçerisinde Türkiye’nin tek La Cimbali M200 kahve makinesi bulunan “Kapicciiiinoo” üçüncü nesil kahve dükkanı olarak hizmet veriyor.

İçeri girdiğiniz andan itibaren Art Nouevau ve retro dizaynı ile birlikte sizi kahve ile özdeşleşen İtalya’da hissettiriyor. Tavanda özel olarak tasarlanan ters kahve bardaklarıyla, turuncu renginin verdiği enerji ve el yapımı ürünlerle “Kapicciiiinoo”, dizaynı ile görenlere bambaşka bir kahve dükkanı deneyimi sunuyor.

Logosu Nusret Gökçe’nin ses dalgaları ile tasarlanan “Kapicciiiinoo” her yöntem kahve deneyimine ek olarak tamamen doğal ürünler kullanılarak, mevsim meyveleriyle hazırlanan detoks suları, smoothie’ler, bitkisel çay çeşitleri ile içeriği oldukça geniş bir menüye sahip. Günlük olarak deneyimli şefler tarafından hazırlanan, taptaze pastane ürünleri ve çıtır çıtır kruvasanlarıyla misafirlere özel bir deneyim yaşatıyor.

Özel tarifi ile “Gold Kapicciiiinoo” içerisinde, asla reçetesi paylaşılmayan gizli lezzetler barındırıyor. İlk yudumdan itibaren sizi kendisine çekiyor ve yudumlarınızın devamında artan aromayla birlikte size bambaşka bir kahve deneyimi sunuyor. Üzerinde gerçek altın kaplı Gold Kapicciiiinoo sadece Maçka Palas “Kapicciiiinoo”da. Özenle seçilen çekirdeklerin itinayla işlenerek ortaya çıkan kahve ile eşsiz Nusr-Et deneyiminin buluştuğu nokta, ‘Kapicciiiinoo’ misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Nusret Gökçe, ilk kahve dükkanı olan “Kapicciiiinoo”nun bir yıllık gelirinin %50’sini Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlayacak. “Kapicciiiinoo”da içtiğiniz her kahve ile kimsesiz çocuklar için umut olacaksınız.  
 

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER