ANADOLU EFES BASKETBOL OKULLARI İSTANBUL’DA AÇILIYOR

Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları, Anadolu Efes ve Türk basketboluna yeni yıldızlar kazandırmak adına ANKA Spor organizasyonu ile İstanbul’da açılıyor.

ANADOLU EFES BASKETBOL OKULLARI İSTANBUL’DA AÇILIYOR
ANADOLU EFES BASKETBOL OKULLARI İSTANBUL’DA AÇILIYOR

Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları, Anadolu Efes ve Türk basketboluna yeni yıldızlar kazandırmak adına ANKA Spor organizasyonu ile İstanbul’da açılıyor.


 “ANKA Spor organizasyonu ile Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları”

Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları, Anadolu Efes ve Türk basketboluna yeni yıldızlar kazandırmak ve Türkiye’de basketbol sevgisini daha geniş kitlelere yaymak adına ANKA Spor organizasyonu ile İstanbul’da açılıyor. Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları’nda pek çok çocuk basketbol ile tanışırken, katılımcıların basketbol yetenekleri de ölçülecek. Basketbol Okulları’nda başarılı performans gösteren katılımcılar, ilerleyen dönemde Anadolu Efes altyapı takımlarına katılma fırsatı da bulabilecek. 5-15 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları’nın ilk eğitim dönemi, Haziran ayı sonuna kadar devam edecek. 


Bahçelievler, Beşiktaş, Tarabya, Beylikdüzü, Göztepe ve Bostancı olmak üzere İstanbul’un altı farklı noktasında basketbolcu adaylarını ağırlayacak olan Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları’nda katılımlar, şube kontenjanı ile sınırlı olacak. 


Okulların eğitim-öğretim dönemi içerisinde devam edecek ve ANKA Spor tarafından düzenlenecek Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları, antrenman programları sayesinde katılımcıların Anadolu Efes altyapı takımları seviyesinde basketbol eğitimi almalarını, takım olma bilinci kazanmalarını, sporcu disiplinine sahip olmalarını ve özgüven kazanmalarını sağlayacak. Ayrıca katılımcıların sosyalleşmelerine ve derslerine daha rahat konsantre olmalarına destek olacak. 


Başarılı katılımcılar, Anadolu Efes altyapı takımlarında oynama fırsatı yakalayacak


Basketbol eğitimlerinin yanı sıra bazı Anadolu Efes maçlarına ve antrenmanlarına götürülecek olan genç basketbolcular, antrenmanlarda başarılı performans göstermeleri halinde Türkiye Basketbol Federasyonu Lisansı çıkarılarak ANKA Spor’un bünyesinde yer alan dört spor kulübünden birinin forması ile altyapı turnuvalarına da katılacak. 


Başarılı performans gösteren adaylar ise ayrıca Anadolu Efes Spor Kulübü altyapı takımlarının seçmelerine davet edilecek. 


Katılım için sağlık raporu gerekli olacak


Basketbolcu adaylarının Basketbol Okulları’na kayıt olabilmeleri için veli beyanı ve geçerli sağlık raporu ibraz etmeleri gerekli olacak. Veliler, çocuklarını aylık ya da sezonluk olarak kayıt ettirebilecek. 


Ayrıca Anadolu Efes Fan Club üyesi olan veliler, çocuklarının kayıt işlemleri sırasında yüzde 10 indirimden de faydalanabilecek. 


Anadolu Efes Spor Kulübü’nün kar amacı gütmediği Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler, basketbol okullarının resmi sitesi https://www.anadoluefesbasketbolokullari.com/ adresini ziyaret edebilirler.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 13:20

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner110

banner109