İSTANBUL'DAKİ ÇANKIRILILAR ZEKERİYA AÇIKGÖZ İLE DEVAM DEDİ

İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) 6. Olağan Genel Kurulu Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

İSTANBUL'DAKİ ÇANKIRILILAR ZEKERİYA AÇIKGÖZ İLE DEVAM DEDİ
İSTANBUL'DAKİ ÇANKIRILILAR ZEKERİYA AÇIKGÖZ İLE DEVAM DEDİ
İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) 6. Olağan Genel Kurulu Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. 

Zekeriya Açıkgöz’ün, “Hep birlikte güçlenerek çıkacağız” sloganıyla aday olduğu 6. Olağan Genel Kurulunda yeniden İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkanı seçildi.

İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu kongresine  Zekeriya Açıkgöz ve Hüseyin Pilavcı listesi ile seçime gidildi. İki adayla gidilen seçimde 4 sandıkta kullanılan oylardan 377’sini alan Zekeriya Açıkgöz yeniden İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkanlığına seçildi. Hüseyin pilavcı ve listesi ise 245 oy aldı.

Ortak görüş; Kazanan Çankırı oldu.
Çankırı Vakfı'nın eski başkanı Eşref Harmandar’ın divan başkanılığını yaptığı genel kurulda. Çankırı Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Sami Soydal, Ak Parti Çankırı Milletvekili M. Emin Akbaşoğlu, CHP İstanbul milletvekilleri Mahmut Tanal ve Gürsel Tekin, Çankırı Belediye Başkan Vekili Hüseyin Boz, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, eski Bakan Nevzat Ayaz ile Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen yaptıkları konuşmalarla Genel Kurul’a gösterilen ilgiye dikkat çektiler.

Çankırılılara yakışır bir şekilde genel kurul ve seçim gerçekleştirildiğini ifade eden  İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz, “dün dünde kaldı, bu gün yeni şeyler söylemek lazım, “Bu süreçte gönlünü kırdığımız, elini sıkamadığımız, ulaşamadıklarımızdan anlayış bekliyorum. Devam dediğiniz şahsım ve yönetim kurulum adına sizlerin de destekleri ile önümüzdeki süreçte Çankırımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Üsküdar, Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) 6. Olağan Genel Kurulu’na eski Bakan Nevzat Ayaz, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan ile birlikte, Çankırı Belediye Başkan Vekili Hüseyin Boz ve Ak Parti Çankırı Milletvekili M. Emin Akbaşoğlu, CHP İstanbul milletvekilleri Gürsel Tekin ve Mahmut Tanal, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Ak Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Erdoğan, Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Civan DağlarAk Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, MHP Tuzla İlçe Başkanı Recep Karot, CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Nihan Erol, davetliler ve İstanbul’daki Çankırı birlik ve dernek başkanları ile delegeler ve Çankırılılar katıldı.


Sandık sonuçlarının açıklanmasından sonra teşekkür konuşması yapan Zekeriya AÇIKGÖZ, uzaktan yakından gelerek destek veren herkese teşekkür etti. Seçin sloganı olarak kullandığı cümlesini tekrarlayarak “ Birlik ve beraberlik içinde daha büyük hedeflere”  dedi.

FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLA

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2016, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER