Av. Ahmet Özcan, İçerenköy’de Esnafla Buluştu

Ak Parti Ataşehir ilçe Başkanlığı Başkan Av. Ahmet Özcan Başkanlığında İçerenköy’de esnafla buluştu.

Av. Ahmet Özcan, İçerenköy’de Esnafla Buluştu

Ak Parti Ataşehir ilçe Başkanlığı Başkan Av. Ahmet Özcan Başkanlığında İçerenköy’de esnafla buluştu.Mahallelerde “Dün olduğu gibi bu gün de esnafın yanındayız” sloganıyla esnaf ziyareti programı düzenleyen Ak Parti Ataşehir ilçe Başkanlığı İçerenköy’de esnafla buluştu.

Dün olduğu gibi bu gün de esnafın yanındayız” sloganıyla esnaf ziyareti programı düzenleyen Ak Parti Ataşehir ilçe Başkanlığı, esnafları ziyaret ederek İçerenköy Yeni Yol’da kurulan Ak Nokta’da çay ile birlikte sohbete davet edildi.

 
İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan ile İlçe Yönetim Kurulu, Belediye Meclis üyeleri Mehmet Korkmaz, Haluk Sadıkoğlu ve İçerenköy Mahalle Teşkilat mensuplarının da eşlik ettiği programda, Ak Parti Ataşehir İle Başkanı esnafları ziyaret ederek selamlaşıp sohbet etti. Özcan, ziyaret ettği esnafları Ak Noktada çay eşliğinde sohbete davet etti.

  
Esnaf ziyaretini tamamlayan Ak Parti Ataşehir İle Başkanı Av. Ahmet Özcan, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ak Nokta’da sohbet ettiği vatandaşlardan dilek ve taleplerini aldılar.


Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 14:31

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner110

banner109