22 yaşındaki Damla'nın kahreden ölümü!

İstanbul Ataşehir'de bir genç kız, trafik kurbanı oldu. Yaya geçinden karşıya geçmek isteyen 22 yaşındaki Damla Nur Şeker'e aşırı hız yapan otomobil çarptı.

22 yaşındaki Damla'nın kahreden ölümü!

22 yaşındaki Damla'nın kahreden ölümü!
İstanbul Ataşehir'de bir genç kız, trafik kurbanı oldu. Yaya geçinden karşıya geçmek isteyen 22 yaşındaki Damla Nur Şeker'e aşırı hız yapan otomobil çarptı. Genç kız, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı. Yaya geçidini kullanan çevre sakinleri, "Karşıya geçmek için cesaret edemiyor insan. Araçlar yavaş geçerken bile böyle, bazen yarışıyorlar. Çok tedirgin ediyor burası insanları. Yetkiler buraya müdahale ederse seviniriz" diye konuştu.
İstabul'un Ataşehir ilçesinde, yaya geçidinde aşırı yapan otomobilin çarptığı Damla Nur (22) hayatını kaybetti. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Kahreden kaza, Küçükbakkalköy Mahallesi'nde 3 Haziran Cuma günü saat 22.00 sıralarında meydana geldi. Kazada, aşırı hızla ilerleyen bir otomobil, yaya geçidinden karşıya geçen Damla Nur Şeker'e çarptı.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Çarpmanın etkisiyle Şeker, ağır yaralandı. Sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırılan Damla Nur Şeker, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Araç sürücüsünün tutuklandığı öğrenildi.

'SÜREKLİ KAZALAR OLUYOR'

Kazaya tanık olan esnaf Erdoğan Yürük, "Yukarıdan 3 araç peş peşe geliyordu. 20 yaşında genç bir kız tam karşıya geçmek üzerindeyken, araç çarptı. Çok hızlıydı ve çarptıktan sonra genç kız ileriye doğru sürüklendi. Buradaki yaya geçidi çok belirsiz, sürekli kazalar oluyor. Yetkilerin bir çözüm bulmaları lazım. Yaya geçidi işaretleri tabelaları var ama ağaçlar kapatıyor. Sürekli fren sesleri duyuyoruz. Yine bir şey mi oldu diye bakıyoruz." dedi.

'KARŞIYA GEÇMEK İÇİN CESARET EDEMİYOR İNSAN'

Yaya geçidini kullanan Baykar Güner, "Karşıya geçmek için cesaret edemiyor insan. Araçlar yavaş geçerken bile böyle, bazen yarışıyorlar. Geçtiğimiz günlerde bir genç kız burada vefat etti. Sürücü hızlı geldi, çarptı. Çok üzücü bir durum. Çok tedirgin ediyor burası insanları. Yetkiler buraya müdahale ederse seviniriz" diye konuştu.
 

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner110

banner109