YATMA YEŞİL ÇİMENE !!!

YATMA YEŞİL ÇİMENE !!!

Varlık İçinde Yokluk !!!

Trabzonspor Kulübü Varlık içinde yokluk çekiyor.. Adrian, Henrique ,Emre Güral ,Gustavo Colman, Janko gibi  futbocuları oynatmayan Teknik Direktör ; Şenol Güneş bu isimleri takımdan soğutmaya başladı.

Galatasaray Onur'a Kafayı Taktı !!!

Galatasaray Kulübü Yöneticisi ;Adnan Öztürk Trabzonspor Kulübü Başkanı ; Sadri Şener'i Ziyaretinde
Onur Recep Kıvrak'ı istedi ve Ona Karşı Sadri Şener'in cevabı şu oldu ..Muslera'yı verin Onur'u veririm sözü Galatasaray'dan ret çıktı.

Şakar Güne Damgasını Vurdu !!!

Trabzonspor As Başkanı ;Nevzat Şakar güne damga vuracak bir açıklama yaptı..

Beşiktaş'ı kardeş takım ilan eden Şakar şike davasının Fenerbahçe , Esbkişehirspor,Sivasspor ve Beşiktaş yer almıştı.. Beşiktaş Türkiye Kupası için şike yapan bir kulüp ve sen Şike yapan bir kulübü Kardeş takım ilan ediyorsun.. Sen ne yapıyorsun Sayın Asbaşkanım bu Trabzonspor Kimliğine yakışacak bir hareket değildir..  Aynı zamanda senin de kişiliğine yakışmaz..

Türkiye'nin 1.Numarası !!!

Trabzonspor Kalecisi ; Onur Recep Kıvrak'dan Milli Takım Hocası ;Abdullah Avcı'ya inönü stadyumunda anlamlı ders verip Trabzon'u kurtardı.. yüzde yüzlük posizyonları çıkaran Onur Recep Kıvrak maç sonunda Beşiktaş'ın 9 Futbolcusunu yere yığdı.. Buradan Beşiktaş Kulübüne de şu şarkıyı söylemek istiyorum ..

Volkan Konak Parçası ..Yatma Yeşil Çimene Uyur Uyanamazsın !!!
YORUM EKLE

banner110

banner109