TÜRK FUTBOL FEDERASYONUNA !!!


TÜRK FUTBOL FEDERASYONUNA !!!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Artık Kesinlikle Türk Futbolunu Bitirdiği ortadadır..

Bugün Trabzonspor İle Uğraştığı Yetmiyormuş gibi TFF+MHK =YILDIRIM DEMİÖREN..

Dün PTT 1. Lig Takımımız Olan 1461 Trabzonspor İle de uğraşmaya başladılar..

Geçen Hafta Karşıyaka Mücadelesinde 1461 TRABZONSPOR'UN Penaltısı vermeyen F.Bahçeli ;Bülent Yıldırım dünde 1461 TRABZONSPOR'LU FUTBOLCU ;Gökhan'a Kırmızı Kart Olmayan Posizyona Direk Kırmızı Kart Çıkaran Suat Arslanboğa'ya soruyorum şimdi ..

EMİR'İ KİMDEN ALDIN !! Ey TFF VE MHK Türk Futbolunu doğru düzgün tarafsız yönetebiliyorsanız yönetin yönetemiyorsan kardeşim in koltuktan aşağıya da o koltuk da tarafsız yönetecek olan otursun..

Bugüne Bugün TFF VE MHK resmen Fenerbahçe Kulübünün ve Aziz Yıldırım'ın Kuklası olmuştur.. Kukla diye artık herkes dalga geçmeye başladı sizlerle yüzünüz demi kızarmıyor anlamıyorum ki bu kadar'da yüzsüzlüğe yuh diyorum TFF Yöneticileri..

A. Milli Takıma Kadroyu Düzenleyeni Kınıyorum !!!

Trabzonspor'dan bugün A. Milli Takım Kadrosunda kimse yer almıyor neden..

Yıldırım Demirören bunu açıklasın mesela bir de Abdullah Avcı..

Trabzonspor'da O kadar başarılı futbolcu var ki saymak ile bitmez bence..

Yasin Öztekin ,Soner Aydoğdu,Olcan Adın,Onur Recep Kıvrak ,Tolga Zengin ,Volkan Şen ve Giray Kaçar saymak ile bitmez diyorum ya bunların Hepsi Kaliteli Topçulardır..

Ama Yıldırım Demirören Aziz Yıdırım'dan korktuğu için Fenerbahçe'den ,Galatasaray'dan topçu kadroya dahil ediyor..

Mesela Anadolu Takımlarından Alsanıza A. Milli Takım Kadrosuna Futbolcu ama alamazlar neden Aziz Yıldırım Sonra Yıldırım Demirören'e kızar olur mu..

Bu Kadar mı Korkuyorsun be sen Aziz Yıldırım 'dan Demirören Madem Korkuyorsun o koltuğa oturmasaydın bare Aziz Yıldırım'ı gelip otursa..

Yazıklar Olsun Sizlere ben olsam Orada Trabzonsporlu olan iki yönetici koyduk ama görevleri bile yok onların yerinde olsam istifa ederim oradan ..

Nede Olsa Onları kimse dinlemiyor orada onları aldı Yıldırım Demirören Yönetici ama sesleri çıkarmayacaklar süslük yönetici yaptı onları..

Türk Futbolunu Bitiren Zihniyete ben yazıklar olsun diyorum.. Ama herkes şunu bilsin Trabzonspor ve 1461 Trabzonspor TFF VE MHK=Yıldırım Demirören'e karşı mücadele etmeye devam edeceğiz İki Takımımızı da yıkamayacaklar..

Onurlu-Gururlu- Şefefli ve Tertemiz Trabzonspor ve 1461 Trabzonspor vardır..

YILDIRIM DEMİRÖREN Yöneticilerini al da gel Televizyon Veya Radyo Programı Farketmez gel konuşalım Tartışalım bu konuları...

Rıdvan Dilmen gelemedi bare sen gel..


TURGAY ŞAHİN

YORUM EKLE

banner110

banner109