Trabzonspor'un başarız olmasının Sebebleri
Trabzonspor'un başarız olmasının SebebleriTrabzonspor'un başarız olmasının en büyük sebeblerinden birtanesi sezon başı yapılan yanlış transferlerdir.

Sezon başında Trabzonspor'a alınan futbolcuların kaç tanesi faydalı oldu?

Trabzonspor'un başarısız olmasında bütün suç Şenol Güneş'in mi?

Değerli okurlarım;
Ligin başında Trabzonspor'a yapılan transferlerin doğru olmadığını boşuna çuvalla para verildiğini yazmıştık.Ama malesef ki Trabzonspor'lu bazı yazarlar şahsım adına yerel gazetelerde kocaman başlık attılar.Sen futboldan ne anlarsın? şeklinde ozamanlar bu kendini yazar sanan futboldan anlamaz insanlara cevap vermek istemedim.Sadece herşeyin ilacı zamandır demiştim ve görüyorum ki son zamanlarda özellikle sosyal medya'da Trabzonspor'lu taraftarlar hocaları Şenol Güneş'e yükleniyor edepsizce hakaret ediyorlar.

Alınan futbolcuların işe yaramadığını Trabzonspor'a sadece zarar olduğunu onlarda anlamış idrak etmiş durumdalar bu kulübün başarsında herkesin emeği oluyor ama malesef Trabzonspor başarız oldu mu tek suç Şenol Güneş'in oluyor...

Böyle bir durum söz konusu olamaz bu oyuncuları Trabzonspor'a getiren birtek Şenol Güneş değildir. Trabzonspor yönetimide bu duruma dahildir.
Umarım bundan sonra Trabzon'lu Şenol Güneş düşmanları başarızlığı birtek hocaya yüklemezler.Yönetimin payınıda vermek lazım..
YORUM EKLE

banner110

banner109