Galaxy Note20 Ultra

Yeni Galaxy Note20 Ultra ön siparişe özel Galaxy Buds Live Hediyesi veya 1000TL Hediye Çeki fırsatıyla!

Galaxy Note20 Ultra
 Galaxy Note20 Ultra

Yeni Galaxy Note20 Ultra ön siparişe özel Galaxy Buds Live Hediyesi veya 1000TL Hediye Çeki fırsatıyla!

Bugüne kadarki en güçlü Note serisinin üyeleri Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Ultra cihazlarının yanı sıra bilgisayarın gücünü, tabletin esnekliğini ve akıllı telefonun bağlantısını bir araya getiren çok yönlü Galaxy Tab S7 ve S7+ tabletler Samsung Online Mağazası (https://shop.samsung.com/tr) üzerinden ön siparişlerle satışa sunuldu. Üstelik Galaxy Note20 Ultra için ön sipariş veren tüketicilere tercihlerine göre Galaxy Buds Live Kablosuz Kulaklık hediye edilecek veya 1.000 TL Hediye Çeki verilecek. Galaxy Tab S7 ve S7+ için ön sipariş verenlere ise Türkçe klavyeli kılıf hediye ediliyor.

Samsung Electronics’in gerçekleştirdiği ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliğinde tüm dünyaya tanıttığı, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7+ ön siparişlerle Galaxy Buds Live ve Galaxy Watch3 ise doğrudan satışa sunuldu.

KDV dâhil satış fiyatı Galaxy Note20 Ultra için 12.999 TL, Galaxy Note20 için 9.299 TL olarak belirlendi. Ayrıca Samsung Galaxy Note20 Ultra ön siparişi veren tüketiciler, tercihlerine göre kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda Samsung Galaxy Buds Live Kablosuz Kulaklık hediyesinin sahibi olacak ya da bunun yerine dilerlerse kendilerine 1.000 TL hediye çeki verilecek.

Galaxy Note20 Ultra; Mystic Bronze, Mystic Black ve Mystic White renk seçenekleri ile Galaxy Note20 ise Mystic Bronze, Mystic Green ve Mystic Gray renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Galaxy Note20 Ultra ürünlerinin 17 Ağustos 2020 tarihinden sonra Galaxy Note20 ürünlerinin ise 24 Ağustos 2020 tarihinden sonra gönderilmesi planlanıyor.

Galaxy Tab S7 için ise ön siparişe özel fiyat KDV dâhil 5.499 TL; Galaxy Tab S7+ için de 6.999 TL olarak belirlendi. Ayrıca ön sipariş veren tüketicilere Türkçe klavyeli kılıf da hediye edilecek. Ürünlerin 17 Ağustos tarihi itibarıyla teslim edilmesi planlanıyor. Her iki tablet için Mystic Black, Mystic Silver ve Mystic Bronze renk seçenekleri bulunuyor.

Gerçek kablosuz kulaklıkların en yeni hali Galaxy Buds Live ise Samsung Online Mağaza üzerinden KDV dâhil 1.299 TL fiyatla doğrudan satışa sunuldu.

Gelişmiş sağlık özellikleriyle premium bir akıllı saat olan Galaxy Watch3’ün KDV dâhil satış fiyatları ise Galaxy Watch3 41mm için 2.099 TL, Galaxy Watch3 45mm için 2.299 TL oldu.

Galaxy Note20 serisi hakkında daha fazla bilgi ve ön sipariş için:

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-note20-ozellikleri

Galaxy Tab S7 ve S7+ hakkında daha fazla bilgi ve ön sipariş için:

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-tab-s7

Galaxy Buds Live hakkında daha fazla bilgi ve satın almak için:

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-buds-live-kablosuz-kulaklik-mystic-siyah

Galaxy Watch3 hakkında daha fazla bilgi ve satın almak için:

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-watch3


Galaxy Note20 Ultra


New Galaxy Note20 Ultra with pre-order Galaxy Buds Live Gift or 1000TL Gift Voucher opportunity!


Galaxy Note20 and Galaxy Note20 Ultra, members of the strongest Note series to date, as well as versatile Galaxy Tab S7 and S7 + tablets that combine the power of the computer, tablet flexibility and smartphone connectivity Samsung Online Store (https://shop.samsung.com/ tr) was offered for sale with pre-orders. Moreover, consumers who pre-order for Galaxy Note20 Ultra will be given a Galaxy Buds Live Wireless Headset or 1.000 TL Gift Voucher according to their preferences. For those who pre-order Galaxy Tab S7 and S7 +, a Turkish keyboard case is presented as a gift.


Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7 + pre-orders Galaxy Buds Live and Galaxy Watch3, which Samsung Electronics introduced to the whole world at its first virtual Galaxy Unpacked event, were offered for sale directly.


The sales price including VAT was determined as 12.999 TL for Galaxy Note20 Ultra and 9.299 TL for Galaxy Note20. In addition, consumers who pre-order the Samsung Galaxy Note20 Ultra will receive the Samsung Galaxy Buds Live Wireless Headphone gift if they fulfill the campaign conditions according to their preferences, or instead, they will be given a 1,000 TL gift voucher if they wish.


Galaxy Note20 Ultra; Mystic Bronze, Mystic Black and Mystic White color options and Galaxy Note20 are offered to users with Mystic Bronze, Mystic Green and Mystic Gray color options. Galaxy Note20 Ultra products are scheduled to ship after August 17, 2020, and Galaxy Note20 products after August 24, 2020.


For Galaxy Tab S7, the special price for pre-order is 5.499 TL including VAT; For the Galaxy Tab S7 +, it was determined as 6.999 TL. In addition, a Turkish keyboard case will be given to pre-order consumers. The products are planned to be delivered as of August 17th. There are Mystic Black, Mystic Silver and Mystic Bronze color options for both tablets.


Galaxy Buds Live, the latest version of true wireless headphones, is on the Samsung Online Store


It was offered for direct sale at a price of 1.299 TL including VAT.


The sales prices of the Galaxy Watch3, including VAT, are 2.099 TL for the Galaxy Watch3 41mm and 2.299 TL for the Galaxy Watch3 45mm, which is a premium smart watch with advanced health features.


For more information about the Galaxy Note20 series and pre-order:


the https://shop.samsung.com/tr/galaxy-note20-ozellik


For more information and pre-order on Galaxy Tab S7 and S7 +:


https://shop.samsung.com/tr/galaxy-tab-s7


For more information about Galaxy Buds Live and to purchase:


https://shop.samsung.com/tr/galaxy-buds-live-kablosuz-kulaklik-mystic-siyah


For more information and purchasing of Galaxy Watch3:


https://shop.samsung.com/tr/galaxy-watch3


About Samsung Electronics

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 19:25

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER