SÜPERDİK !!!SÜPERDİK !!!Dün Akşam Oynanan 2014 Dünya Kupası Eleme Grubu maçında ilk maçta Hollanda'ya 2-0 yenilen A.Milli Futbol Takımımız 2.maçta Estonya ile karşılaştı..

İstanbul Şükrü Saraçoğlu Stadyumunda oynanan maçta ilk 20.Dakika çok iyi tempo tutan A.Milli Futbol Takımımız sonra biraz hatalar yapsana da oyun kontrolünü kaybetmedi.. Emre Belözoğlu hiç sahada yok bile topu oyuna sokan futbolcumuz bir tek Arda Turan'dı Topları hep Arda Turan dağıttı..

Maçın 42.Dakikasında Arda'dan nefis dolu bir pas attı Emre Belözoğlu'na ve ilk yarı 42.Dakika'da Emre'nin golü ile 1-0 sona erdi..

Maçın İkinci Yarısı Başladı Emre biraz ön planda olmaya başladı hem sağ'dan Gökhan Gönül bindirmeleri Sol'dan Hasan Ali 'nin bindirmeleri ile etkili olan A.Milli Futbol Takımımız Orta'dan Mehmet Topal Desteği ve Arda'nın pasları ile Etkili Olan A.Milli Futbol Takımımız Özelikle Sol Kanatlardan teke tek'de Sercan Saraer etkili oluşu iler'de Umut Bulut ve Burak Yılmaz'ı Hareketlendirdi..

A.Milli Futbol Takımımız Gene Arda'nın o akıl dolu ortası ile Umut Bulut'un Kafası skoru 2-0 'a getirdi..

Adeta Rakibi son 25-30 Dakikasında boğan A.Milli Futbol Takımımız Sercan çıkması yerine Selçuk girmesi ile uzun top atarak Burak Yılmaz'ı direk ceza sahası içerisine düşürmeye çalışması ile atak üstüne atak yapan bir A. Milli Takımımız sahadaydı ve 3.Golümüzde Gene Arda'nın Payı vardı süper bir topuk pası ile topu Hasan Ali Ayağına bırakan Arda Turan Hasan Ali'nin kenardan Topu Selçuk İnan'ın önüne çıkarması ile skoru 3-0 yaptık ..

Şimdi maçı 3-0 kazandık ama gene Abdullah Avcı hataları vardı..

Selçuk İnan ile başlasaydı maçı 4-0 veya 5-0 yapabilirdik.. Sercan Saraer gibi futbolcuyu nasıl kenara aldı anlamak elde değil Tunay Torun oyuna koydu adam'da hiç bir şey yok ..

Abdullah Hoca Oyunu oku oyunu .. Maça bak milletin dediğine bakıpta onu çıkar bunu koy yapma sen hocasın hoca.. Süper bir A.Milli Takım izledik dün akşam ..

Teşekkürler Kahraman Çocuklar..
YORUM EKLE