Şükran Mektubu

Şükran Mektubu

Alğısımı Bildiremin….

Yazı yazmayı çok sevdiğimden ve hayatımı da yazmak isteyişimden dolayı köşe yazarlığı ile yazı hayatıma başlamaya karar verdim. İlkyazımın hangi konulara dayalı olarak yazacağımı düşünürken sadece Teşekkür mahiyetinde olmasını uygun gördüm.

Ben Kazan Türk’üyüm ve yazı başlığını da Kazak dili Türkçesi ile atmaya karar verdim. Anlamına gelmeden önce benim buradan seslenmek istediğim ve binlerce kişinin okuyup, tanımasını istediğim bir kişi var.

Bugüne kadar tanıdığım birçok önemli insan gibi hayatımda yer eden ve bana yazılarında, kelimelerinde yer veren Özlem Ilgaz’A çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Türk ve Vatan kavramının ailesi tarafından çok iyi aşılandığı ve hayatını sadece Eğitim hususuna adayan bir kişi. Tanımakla gurur duyduğum ve bundan sonraki süreçlerde daima yanında olacağım biri…

Bir projesinden bahsetti ve birlikte bu projeyi yürüteceğimize inanıyor, yolumuzun uzun ve meşakkatli olduğunu vurgulamak istiyorum.

Son Haber gazetesine ve Sayın İsa KIRIM beyefendiye şükranlarımı sunuyorum. Bu arada yazı başlığı Kazakistan Türkçesi ile Şükranlarımı sunuyorum demek. Bundan sonra daha güzel ve Türk Dünyası ile ilgili yazılarımda buluşmak dileği ile.

Esen Kalın..
Yıldız Cedik
YORUM EKLE

banner110

banner109