SAADET PARTİSİ ATAŞEHİR, YEREL SEÇİM STARTINI VERDİ.

SAADET PARTİSİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞI YEREL SEÇİM STARTINI VERDİ.

SAADET PARTİSİ ATAŞEHİR, YEREL SEÇİM STARTINI VERDİ.
 SAADET PARTİSİ ATAŞEHİR, YEREL SEÇİM STARTINI VERDİ.

 SAADET PARTİSİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞI YEREL SEÇİM STARTINI VERDİ.

Saadet Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı Yerel seçim startını vererek, “BEKLE BİZİ ATAŞEHİR”  sloganıyla "Yerel Seçimler Hamle" toplantısını Ataşehir'de özel bir restaurant'ta gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Adem BOZ'un başkanlığında İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, divan üyeleri, mahalle başkanları ile “BEKLE BİZİ ATAŞEHİR” sloganıyla gerçekleştirilen Yerel Seçimler Hamle toplantısında yerel seçim çalışmaları başlatılmış oldu. 


ADAYLARI TAMAMEN SEÇMENLER BELİRLEYECEK
Yerel seçimde adaylarını kamuoyu yoklamasıyla belirleyeceklerini belirten İlçe Başkanı Adem BOZ; hazırladıkları formda Ataşehir’ lilere Ataşehir ilçemizde belediye başkanı olarak kimi görmek istersiniz, Ataşehir Belediye Meclis üyesi olarak kimi görmek istersiniz ve Ataşehir ilçesinin problemleri nelerdir? Sorularının yöneltileceğini ve buradan çıkan sonuçlar ve değerlendirmelere göre belediye başkan adayını ve meclis üyelerini belirleyeceklerini açıkladı. Adem BOZ, proje belirlerken de halkın taleplerini de en iyi şekilde her yönüyle değerlendireceklerini ve bu yönde önemli projeler hazırlayacaklarını ve seçmenlerin dile getirdiği sorun ve problemleri projelendirerek seçmenlere proje olarak sunacaklarını belirtti. 

350 KİŞİLİK EKİPLE 20 GÜNDE 10.000 SEÇMENE ULAŞMAYI AMAÇLIYORUZ
Ataşehir'de 350 Kişilik ekip kurduklarını 17 Mahalle'de esnaf ve hane bazında 20 günde 10.000 seçmene ulaşmayı hedeflediklerini ve etap etap bu seçmen kitlelerini genişleteceklerini söyledi. Ataşehir'de ilk yerel seçim startını veren parti olduklarını da belirten BOZ, kamuoyu yoklamaları sonrasında adaylarını önümüzdeki aylarda tanıtacaklarını ve 2019 Mart ayındaki seçimlerine en iyi şekilde hazırlanacaklarını ve sandıklara sahip çıkacaklarını belirtti.

Not: Ataşehir’ imizin güzide basın mensupları; programımız teşkilat içi çalışma olduğu için basına kapalı idi. Ayrıca siz kıymetli basın mensupları ile bir araya gelip hem netice hem süreç olarak bilgilendirme yemeği tertip edilecektir. İktisadi ve içtimai çalışmalarınızda başarılar dilerim. 

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER