Milletvekilimiz Edibe Sözen Ataşehir'deydi

Milletvekilimiz Edibe Sözen Ataşehir'deydi

Milletvekilimiz Edibe Sözen Ataşehir'deydi
İstanbul 1. Bölge milletvekilimiz Edibe Sözen Ataşehir İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Teşkilatımızın düzenlediği programlara katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Siyasi gündeme ilişkin değerlendirmeler yapan Sözen, yöneltilen soruları da cevapladı.
 
 
İlçe binasında yapılan kahvaltılı toplantılıdan sonra darülacezeyi ziyaret eden Milletvekilimiz SÖZEN daha sonra ev ziyareti ve Aknokta çalışmalarına katıldı. İlçe başkanımız Nimetullah TOPU, Başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, Meclis üyeleri ve Mahalle başkanlarının da katıldığı yoğun bir gün geçirdi.
 
Hem genel, hem yerel seçimde yoğun çalışmaların olduğunu dile getiren Milletvekilimiz SÖZEN ; ” Ataşehir’in yeni ilçe olması, arkadaşlarımızın heyecanı ve projeleri bizim için çok önemliydi. Ama bazı risk faktörleri ya da beklentiler belki çok iyi şekilde değerlendirilemedi. Değerlendirilse de kısa sürede sorunlar aşılamadı. Ama ilçe teşkilatımız bunun farkında. Ataşehir’e daha fazla sahip çıkarak ve buradaki yönetimin daha fazla halkın ihtiyaçlarına yönelik olmasını arzu ediyoruz. Yerel yönetimlerde halkla birlikte olursa başarılı olur.”dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER