Mesut Bakacak, Üsküdar’dan Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

Mesut Bakacak, Üsküdar’dan Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

Siyasette Çankırı’lıları başarıyla temsil eden Mesut BAKACAK, Üsküdar Belediyesi Meclis Üyesi Adaylığını açıkladı.


Ak Parti teşkilatlarında çeşitli kademelerdeki çalışmalarından dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Teşekkür Beratı” tevdi edilen Mesut Bakacak, Üsküdar’a hizmet için her türlü göreve hazır olduğunu ifade etti.

 Siyasette Çankırı’yı ve Çankırı’lıları başarıyla temsil eden, bugüne kadar bulunduğu konum ve yaptığı işlerde Çankırı’yı daima gündeminde tutarak hemşehrileri tarafından sevilen ve sayılan Mesut Bakacak, çıktığı bu kutlu yolda Hemşerilerinin de desteği ile Üsküdar Belediyesi Meclis Üyesi olarak görülmek isteniyor.

  
Mesut Bakacak konuya ilişkin yaptığı açıklamada; Göreve geldiği günden itibaren halis niyetle çalışan, elindeki görevini hep emanet bilen, tevazu sahibi, ehliyet ve liyakat sahibi bir belediye başkanı ile birlikte Üsküdar’a hizmet etmenin bir onur olduğunu ifade etti.
 
Davasına sadakati olan ve işini hakkıyla yapan, elindeki emanetini en güzel şekilde koruyan ve İstanbul’un gözbebeği olmuş bir ilçemizin belediye başkanlığını yapan Hilmi Türkmen Başkanımızın gençler olarak her daim yanında olduğunu ifade etmektedir.
 
Üsküdarlıların gönlüne dokunan ve aynı zamanda İstanbul’da gönül belediyeciliğinin mimarı olan Üsküdar Belediye Başkanımız sayın Hilmi Türkmen’e yaptığı hizmetlerden dolayı şahsı ve Üsküdarlılar adına can-ı gönülden teşekkür etti.
 
Mesut Bakacak, bu hizmet yolculuğunda bizlere güvenen ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen her daim yanımızda olan değerli dava büyüklerimizden Allah razı olsun,

Rabbim, bizlere olan güveni hiçbir zaman sarsmasın, bizleri o güvene layık olanlardan ve hakkıyla hizmet edenlerden olmayı nasip etsin inşallah diyerek sözlerini noktaladı.


Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 15:08

İsa Kırım

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayram yazıcı
Bayram yazıcı - 3 yıl Önce

Kardeşimize ve teşkilatımıza bu kutlu ak davalarında canı gönülden başarılar diler her daim yanlarındayız Allah yardımcımız olsun

SIRADAKİ HABER