Mehmet Hüsrev, Yeni Türkiye için Durmak Yok! Yola Devam

AK Parti 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Mehmet Hüsrev, Yüksek Seçim Kurumu’na verilen listenin ardından bir açıklama yaptı.

Mehmet Hüsrev, Yeni Türkiye için Durmak Yok! Yola Devam
Mehmet Hüsrev, Yeni Türkiye için Durmak Yok! Yola Devam


Tecrübeli siyaset ve devlet adamı, İstanbul AK Parti 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Mehmet Hüsrev, Genel Merkez tarafından Yüksek Seçim Kurumu’na verilen listenin ardından bir açıklama yaptı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a güven ve sevgi dolu mesajlar veren Mehmet Hüsrev, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılığını bir kez daha ifade etti.


Mehmet Hüsrev’in açıklaması şöyle: “Saygıdeğer dostlarım; Bildiğiniz üzere AK davanın bir müntesibi olarak; AK Parti’den İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adayı oldum.

Milletimizin umudu, birlik ve beraberliğin teminatı AK Parti’miz İstanbul’da hizmet verecek Milletvekilleri listesini açıkladı. Listeye giren dava arkadaşlarıma ‘Can-ı Gönülden’ başarılar dilerim. Her biri birbirinden değerli Milletvekili adayı arkadaşlarımızın dava sadakati, birikimi ve tecrübeleriyle Ülkemizi 2023 hedefine ulaştıracaklarına hiç şüphemiz yoktur.

Allah’ın izni, milletimizin desteğiyle AK Parti olarak Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizmiş olduğu istikamet doğrultusunda, ‘‘Yeni Türkiye’’ hedeflerine doğru kararlılıkla ilerlemeye devam edeceğiz.

Bugün; 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda; daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye inşa etmek için, Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde bu hedeflere durmadan yorulmadan aynı heyecan ve azimle koşar adım gitme zamanıdır.

Bu süreçte siz değerli dostlarımızın ve milletimizin hayır duası ve desteği yolumuzu aydınlatıp, bize ışık tuttu. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun. Her şey geleceğimizin teminatı çocuklarımız için, Milletimiz için ve ‘Yeni Türkiye’ için Durmak Yok! Yola Devam…” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2018, 19:30

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER