Gandi'den partililere Baykal uyarısı Baykal'ın açıklamaları partiyi sarsınca Kılıçdaroğlu'ndan Baykal konusunda uyardı. İşte o ilginç uyarı;

Gandi'den partililere Baykal uyarısı Baykal'ın açıklamaları partiyi sarsınca Kılıçdaroğlu'ndan Baykal konusunda uyardı. İşte o ilginç uyarı;

Gandi'den partililere Baykal uyarısı  Baykal'ın açıklamaları partiyi sarsınca Kılıçdaroğlu'ndan Baykal konusunda uyardı. İşte o ilginç uyarı;
Gandi'den partililere Baykal uyarısı

Baykal'ın açıklamaları partiyi sarsınca Kılıçdaroğlu'ndan Baykal konusunda uyardı. İşte o ilginç uyarı;

Berlin'de bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Genel Başkan Deniz Baykal'ın açıklamalarıyla ilgili olarak partililerini uyardı. Kılıçdaroğlu, medya üzerinden Baykal'la tartışmayacağını söyledi.

Berlin'de temaslarda bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, partililere "Baykal'a cevap vermeyin" mesajı verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Genel Başkan Deniz Baykal'ın açıklamalarına yanıt vermemeleri konusunda partililere talimat verdi.

Almanya temaslarına başlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Baykal'ın referandum sonrasında açıklama yapmasını anlayışla karşıladığını söyledi.

Bu konuların medya üzerinden tartışılmasını doğru bulmadığını belirten Kılıçdaroğlu, "Eğer Baykal'a yanıt verilmesi gerekirse ben veririm" dedi.

CHP lideri, Almanya'nın başkenti Berlin'de gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında, Türkiye'nin Berlin Büyükelçiliği ile Alman Sosyal Demokratların ünlü lideri Willy Brandt'ın mezarını ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, yarın da Alman Sosyal Demokrat Partisi ve Avrupa Parlamentosu Sosyalist Grup Başkanı ile biraraya gelecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER