Ben Bugün Ne Giydim

INSTAGRAM’IN EN YENİ VE EN İDDİALI STİL YARIŞMASI, Ben Bugün Ne Giydim

Ben Bugün Ne Giydim
Ben Bugün Ne Giydim

 INSTAGRAM’IN EN YENİ VE EN İDDİALI STİL YARIŞMASI, Ben Bugün Ne Giydim
Internet üzerinde çok özel bir yarışma başlıyor. Instagram’da her ay düzenli olarak stil sahibi kadının ve erkeğin seçileceği Ben Bugün Ne Giydim? farklı konsepti ile bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Televizyonlardaki stil programlarına rakip olacak yarışmaya #BenBugünNeGiydim hashtagi ile Instagram üzerinden selfie çekip paylaşan herkes katılabilecek. Paylaşılan tüm fotoğraflar Stil ve İmaj Danışmanı Burçak Ilıman tarafından incelenerek Instagram’ın stil ikonları belirlenecek.

Instagram’ın en yeni ve en iddialı stil yarışması olan Ben Bugün Ne Giydim stiline güvenen, tarzıyla herkesi kendine hayran bırakan kişilerin yarışması olacak. ‘Projeni Benimle Paylaşır mısın?’ platformunun sahipliğinde gerçekleşen yarışma, İststarmag ve 4Gen TV destekleri ile 3 Temmuz’da paylaşımlarına başladı.

Ben Bugün Ne Giydim ile Stiline Güvenenler Kazanacak
Akşam yemeğinde, özel davetlerde, işte, arkadaş buluşmalarında ve plajda en şık benim, işte bu benim tarzım diyen herkes selfie çekip #BenBugünNeGiydim hashtagi ile Instagram’da paylaşacak. Ayın stil kadını ve erkeği olma şansını yakalayanlar birbirinden özel ödülleri kazanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner110

banner109