KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR !!!


KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR !!!

Dün Akşam Ntv Spor'da Yayınlanan Futbol Aktüel Programına Çıkan Fenerbahçe Başkanı ;Aziz Yıldırım bir kere daha ayıp yapmıştır..

Ölmüş bir kişinin üstünden tartışma yapması bence çok doğru bir şey değildir.. Öte Yandan UEFA ''TSYD' değil bizi tanır.. Fenerbahçe Şike yapmadı diye sözler kullandı ama ne Ntv Spor'da Güntekin Onay ve Fuat Akdağ hiç Bucaspor-Fenerbahçe maçını sormadı 3-1 önde olan Buca nasıl oldu da 5-3 Yenildi Bucasspor bunun açıklamasını bizlere anlatsın Başkan Aziz Yıldırım peki o zaman şikeyi kim yaptı gökten inmedi ya bu şike olayı..

Ben Aziz Yıldırım'ın söylediği sözlerin hiç birine inanmıyorum.. Dün Akşam Trabzonspor Taraftarlarını bir yandan kutluyorum Çok Güzel bir Protesto için pankart yaptırmışlar Helal Olsun Size Çocuklar..

Dün Akşam Futbol Aktüel Programında Rıdvan Dilmen'in sesi çıkmadı neden acaba korktuğu için mi bir anlam veremedim doğrusu..

Bir Spor Programı üç saat sürer mi anlamıyorum arkadaş Trabzonspor Başkanı ;Sadri Şener Olsa program'da bir saat'den fazla sürmezdi.. Hayır ben şunu da anlamıyorum hüküm giymiş bir kulüp başkanı olan ;Aziz Yıldırım'ı neden Televizyon Programına çağırırlar anlamak elde değil he ama nede olsa Ntv Spor Fenerbahçe'nin 2.Televizyonu onu unutmamak gerekir ve hemen söylemek lazım..

Aziz Yıldırım ikide bir suçu Trabzonspor'da buluyor.. Peki o zaman dün Güntekin Onay yada Fuat Akdağ şu soruyu sorabilirlerdi ;Aziz Yıldırım'a neden siz alındınız içeri de Sadri Şener ve Ekibi alınmadı diye.. Sayın Başkan Aziz Yıldırım Trabzonspor'a laf atarken önce gidip bir ayna'da kendisine bakması lazım diye düşünüyorum..

Dün Akşam Ntv Spor aradım dedim ben Trabzonsporlu bir Spor Yazarıyım benim bir sorum olacak Aziz Yıldırım'a diye neden almadılar beni canlı yayına yoksa talimat mı verildi.. Aziz Yıldırım diyor ki dün akşam Bursa ile berabere kaldık diyor peki geçen sene Ligin Devre arasında ne sözler söylemişti Aziz Yıldırım ligin ikinci yarısında ben hakemlere gösterecem diyen Aziz Yıldırım sen değil miydin yoksa biz yanlış mı gördük..

Futbol Aktüel Programında sorulan sorulara bakarmısınız.. -  Fenerbahçe Olimpiyatlara Kaç Sporcu gönderdi Gülünecek sorular yane resmen Aziz Yıldırım'ı programa değil de muhabbet etmeye çağırmışlar orası muhabbet yeri değil canlı yayın muhabbet edeceksen ya yemeğe gidersin muhabbet edersin yada canlı yayına girmezsin Muhabbet edersin.. Kısacası şunu söylüyorum..

Güntekin Onay +Fuat Akdağ +Rıdvan Dilmen ve aynı zamanda Aziz Yıldırım'ın Avukatıdır kendisi..

YORUM EKLE

banner110

banner109