KADIKÖY DE SEVGİ POSTANELERİ

Kadıköy Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında, Kadıköylülerin sevdiklerine kart gönderebilmeleri için 5 ayrı noktaya Sevgi Postaneleri kuruyor. Gelişen teknolojiye yenik düşen kart postalama nostaljisini yeniden yaşatmak, yeni nesillere kart postalama alışkanlığı kazandırmak isteyen Kadıköy Belediyesi’nin Sevgi Postaneleri 7- 15 Şubat tarihleri arasında açık kalacak.

KADIKÖY DE SEVGİ POSTANELERİ
KADIKÖY DE SEVGİ POSTANELERİ

SEVDİKLERİNİZE EN SON NE ZAMAN KART POSTALADINIZ ?

Kadıköy Belediyesi,  14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında, Kadıköylülerin sevdiklerine kart gönderebilmeleri için 5 ayrı noktaya Sevgi Postaneleri kuruyor. Gelişen teknolojiye yenik düşen kart postalama nostaljisini yeniden yaşatmak,  yeni nesillere kart postalama alışkanlığı kazandırmak isteyen Kadıköy Belediyesi’nin Sevgi Postaneleri 7- 15  Şubat tarihleri arasında açık kalacak.

Dijital teknolojinin hayatımızdan çıkardığı kartpostal yollama alışkanlığını yeni nesillere kazandırmak, eskilere ise bu keyfi yeniden yaşatmak için harekete geçen  Kadıköy Belediyesi  7-15 Şubat tarihleri arasında  5 ayrı noktada  kurduğu Sevgi Postaneleri ile bu zevki yaşatacak. 

Üç yıldır Kadıköy'de çeşitli noktalara Sevgi Postaneleri kurup, ücretsiz kartpostal ve mektup zarfı hazırlayarak, hem yurt içi hem de yurt dışına postalama ve ulaştırma hizmeti yapan Kadıköy Belediyesi, bu yılda postaneleri hazırladı.  Kadıköy Süreyya Operası, Kozyatağı Kültür Merkezi (Kozzy) , Caddebostan Kültür Merkezi , Kadıköy Belediyesi Binası ile   Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal  Kazım Kulan Çarşısı önünde kurulan Sevgi Postaneleri bir hafta süreyle açık kalacak. 

Önceki yıllarda Sevgi Postanelerinin yoğun ilgi gördüğünü, Kadıköylülerin  geçen yıl 10 bin adet kartpostal postaladığını kaydeden Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Kadıköylüleri bir hafta süreyle açık kalacak postanelerden kart postalamaya davet etti.


TARİH:     7-15 Şubat 2014

YER   :    

Süreyya Operası,

Caddebostan Kültür Merkezi,

Kozyatağı Kültür Merkezi (Kozzy),

Bağdat Caddesi Kazım Kulan Çarşısı önü Şaşkın bakkal ,

Kadıköy Belediye Binası.Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER