En güzel ve çıtır çıtır kızarmış hindi nerede yenir.

En güzel ve çıtır çıtır kızarmış hindi İstanbul'da nereden sipariş edilir? Yeni yılın vazgeçilmez sofraları için hindi siparişi verdiniz mi?

En güzel ve çıtır çıtır kızarmış hindi nerede yenir.

En güzel ve çıtır çıtır kızarmış hindi nerede yenir.


En güzel ve çıtır çıtır kızarmış hindi İstanbul'da nereden sipariş edilir? Yeni yılın vazgeçilmez sofraları için hindi siparişi verdiniz mi?


Sahan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Tekin Öztan her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yıl akşamının vazgeçilmez lezzetinin Hindi olacağını belirterek sahan farkı ve kalitesi ile bu yıl sofralarda fark yaratacaklarını belirtti. Yılbaşı gecesinde sofralarını çıtır çıtır kızarmış hindiyle zenginleştirmek isteyenlerin Bütün Sahan Şubelerini ve 0 530 954 82 15 numaralı hatları arayarak sipariş edilebilecek


Öztan her yıl olduğu gibi yeni yıl akşamında sofraların özenle kurulacağını sevdiklerimiz ve ailelerimiz ile keyifli bir yılbaşı akşamı geçirmek için heyecanlı bir hazırlık sürecinin olacağını belirterek yılbaşı akşamı sofraların en lezzetli detayının her yıl olduğu gibi Sahan farkı ve lezzeti ile hazırlanan yılbaşı hindisi olacağını belirtti. ‘Biz sahan olarak bademli, kestaneli iç pilavı ile nar gibi kızaran hindileri hazırlarken kendimizi bir anlamda yeni yıl sofralarını özenle hazırlayan ve bu keyifli akşamı sevdikleri ile daha da güzel ve paylaşılabilir hale getiren ev sahipleri gibi düşünüyor kendimizi onların yerine koyuyoruz. Bir anlamda empati kuruyoruz.Her detayı her ince ayrıntısı ve lezzetine kadar misafirlerimize en iyisini sunmak için çaba gösteriyoruz’ diyerek sözlerine devam etti.


Hindi pişirmenin çok ince ve detaylı teknikleri olduğunu belirten Tahir Tekin Öztan biz seçtiğimiz hindilerden hazırladığımız iç pilava kadar her konuda her detaya dikkat ettiklerini ve yıllardır aynı lezzet ve kalite üzerinden ilerlediklerini belirtti.Yılbaşı hindisinin üzerindeki sosu ve pişirme derecesinin yanı sıra hazırlanan kestaneli bademli iç pilavının pişirme tekniklerinin ve baharatlarının oldukça önemli olduğunu belirten Öztan yeni yıl akşamında yine sofraların en lezzetli detayının her yıl olduğu gibi geleneksel Sahan yılbaşı hindisi olacağını belirterek sözlerini noktaladı. İşte yeni yıl için hindi sipariş edeceğiniz telefon numaraları; İstanbulluların yeni yıl için kestaneli iç pilavı ile nar gibi kızaran hindi siparişi için Sahan Suadiye 0 216 3621919, Sahan Ataşehir 0 216 315 36 36, Bütün Sahan Şubeleri İçin Genel 0 530 954 82 15 numaralı hatları arayarak sipariş edilebilecek.

Sahan Vega’ya ulaşmak için ise bizzat gitmek isteyenler

Barbaros Mh. Kardelen Sk. No:18 Ataşehir /  İstanbul adresine gidebilecek.

Tel: +90 (216) 315 36 36
 

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner110

banner109