HELAL OLSUN SANA LEVENT USTABAŞI !!!



HELAL OLSUN SANA LEVENT USTABAŞI !!!

Trabzonlu Yazar;Levent Ustabaşı dün çok gazetecilere yakışan bir hareket yaptığı için buradan sevgili abim ;Levent Ustabaşı abimi kutluyorum..

Pazar Günü Oynanan Trabzonspor - Sivasspor maçına Muhammet ile gelen 37.Yaşındaki Emine Anneyi Ziyaret eden Levent Ustabaşı abim Emine Annenin Evine gidip Elini öptü ve ziyaret etti..

Şimdiye Kadar bunu hiç bir Trabzonlu Gazeteci yaptığını ben görmedim bir ilke imza atan gene Çok Sevdiğim Bir Yazar:Levent Ustabaşı abim oldu ve ona artık ilklerin adamı demek istiyorum ..

Levent Ustabaşı Emine Annenin evine giderken Trabzonsporlu Futbolcu ;Serkan Balcı Formasını Muhammet'e hediye etti..

BİZE DİLENCİ GÖZÜYLE BAKIYORLARDI DAHA ne gibi zorluklarla karşılaştınız? diye sordum. Başladı anlatmaya; "Oğlum devlet bize engelli maaşı bağlamadan önce sokakta alış verişe çıktığımda dilenci diye bakıyorlardı. Hatta bir gün oğlumu hastaneye götürdüm. EEG röntgeni çektirdim. Kafasında macunlar kaldığı için kırk merdivenlerden kafasına şapka almak istedim. Mağazadaki kız 'patron yok' abla dedi. Bende 'Patrondan banane oğluma şapka alacam' dedim. Kız ısrarla dükkandan dışarı çıkarmaya çalıştı. Ben dilenci olmadığımı anlatana kadar tartıştık. Sonra beni anladı. Şimdi arkadaş olduk. Engelli maaşı bize bağlanınca artık dilenci değil zengin diye bakıyorlar bize..
Para alıyoruz ya (gülümseyerek)… Bu nedenle Başbakanıma teşekkür ediyorum. Gurumuzla, onurumuzla artık kimse oynayamıyor" TRABZONSPOR'U DA KEMENÇEYİ DE SEVİYOR... TRABZONSPOR MAÇINDA NELER HİSSETİNİZ SORUSU SORAN SEVGİLİ ABİM ;LEVENT USTABAŞI'NA ŞÖYLE CEVAP VEREN EMİNE ANNE ; "Oğlumu ilk kez bir maça götürmüştüm. Çok sevindi. Sırtımda hiç duramıyordu. Gol olunca da birlikte havaya sıçradık. Bundan sonrada her maça götürmeyi düşünüyorum..

Emine anne, oğlunun sadece Trabzonspor'u değil kemençeyi de çoks evdiğini söyledi. Hatta dinlediği özel kasetleri bile varmış..

BURADAN ÖNCELİKLE SEVGİLİ EMİNE ANNE AİLESİNE KUCAK DOLUSU SEVGİLERİMİZİ YOLLUYORUZ..

HAMSİ HABER AJANSI AİLESİ OLARAK VE AYNI ZAMANDA ..LEVENT USTABAŞI ABİME TEŞEKKÜR EDİYORUM BÖYLE DUYARLILIĞINDAN DOLAYI.. HELAL OLSUN SANA LEVENT USTABAŞI..
YORUM EKLE