Sanatçılar, Çocuk İstismarı İçin, Carrefour İçerenköy AVM’de Buluşuyor

Carrefour İçerenköy AVM ve Ataşehir 2 Doğa Koleji işbirliğiyle 23 Nisan’da düzenlenecek defilede öğrenciler Kibariye, Davut Güloğlu, Bahadır Tatlıöz ve Sevda Özkaran ile podyuma çıkacaklar.

Sanatçılar, Çocuk İstismarı İçin, Carrefour İçerenköy AVM’de Buluşuyor
Sanatçılar, Çocuk İstismarı İçin, Carrefour İçerenköy AVM’de Buluşuyor

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour İçerenköy AVM ve Ataşehir 2 Doğa Koleji işbirliğiyle 23 Nisan’da düzenlenecek defilede öğrenciler Kibariye, Davut Güloğlu, Bahadır Tatlıöz ve Sevda Özkaran ile podyuma çıkacaklar.
 
Ataşehir 2 Doğa Koleji öğrencileri, 23 Nisan Perşembe günü 12.30 – 16.30 saatleri arasında ünlü sanatçıların katılımı ile Carrefour İçerenköy AVM’de “Beyaz Melekler” konsepinde defile düzenleyerek çocuk istismarına dikkat çekecekler. Carrefour İçerenköy AVM ve Ataşehir 2 Doğa Koleji işbirliğiyle düzenlenecek defilede öğrenciler; Kibariye, Davut Güloğlu, Bahadır Tatlıöz ve Sevda Özkaran ile podyuma çıkacaklar.
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında 23 ülkeden gelecek yüzlerce çocuk ve ünlü sanatçılar eşliğinde Ataşehir 2 Doğa Koleji öğrencileri Carrefour İçerenköy AVM’de kendi tasarladıkları “Beyaz Melek” kostümleriyle defile düzenleyecekler.
 
Defile öncesi Ataşehir 2 Doğa Koleji ritim ve rock grupları, Carrefour İçerenköy AVM ziyaretçilerine eğlenceli bir performans sergileyecekler.
 
Carrefour İçerenköy AVM, Çocukları Shopkins’in Sihirli Dünyası ile Buluşturacak
 
18-26 Nisan tarihleri arasında Carrefour İçerenköy AVM, çocukları “Shopkins”in renkli dünyasında eğlenceli bir maceraya davet ediyor. İnteraktif atölyelerle unutulmaz bir deneyim sunacak olan “Shopkins” dünyasında çocuklar; eğlenceli ve eğitici bir gün yaşayacaklar.
 
Carrefour İçerenköy AVM, “Shopkins” etkinliği ile çocuklara hiç unutmayacakları bir alışveriş deneyimi yaşatacak. 18-26 Nisan tarihlerinde, 13.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte çocuklar; market ürünleri, meyveler, tatlılar, parti yiyecekleri ve rengarenk oyuncaklardan oluşan interaktif atölyelerde eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşayacaklar.
 
Carrefour İçerenköy AVM’de, interaktif atölyelerle eğlenceli bir deneyim sunacak olan “Shopkins” dünyasında çocuklar; market görevlisi, manav, fırıncı gibi meslekleri üstlenebilecek. İsteyen çocukların gerçek bir müşteri gibi market içerisinde alışveriş deneyimini de yaşayabilecekleri rengarenk “Shopkins” dünyasında çocuklar günlük gıda ve içecekler gibi ihtiyaçları öğrenip, “bilinçli alışveriş yapma” tecrübesi kazanacaklar.

AVM. ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2015, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner110

banner109