NİLOYA 11 KASIM’DA TÜM TÜRKİYE’DE SİNEMALARDA

ÇOCUKLARIN SEVGİLİSİ NİLOYA İLK FİLMİ İLE 11 KASIM’DA TÜM TÜRKİYE’DE SİNEMALARDA.

NİLOYA 11 KASIM’DA TÜM TÜRKİYE’DE SİNEMALARDA

NİLOYA 11 KASIM’DA TÜM TÜRKİYE’DE SİNEMALARDA

ÇOCUKLARIN SEVGİLİSİ NİLOYA İLK FİLMİ İLE 11 KASIM’DA TÜM TÜRKİYE’DE SİNEMALARDA.

Yapımını Anibera’nın üstlendiği, Sentries’in lisans sahibi olduğu, öğrenme merakı ile çocukların olduğu kadar ailelerin de tercihi olan Niloya, sevenleriyle bu kez sinemada buluşacak. YouTube’da 5 milyonu aşan abone sayısı ve TRT Çocuk’ta her gün yayınlanan bölümleri ile 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken Niloya’nın merakla beklenen ilk sinema filmi, 11 Kasım’da CGV Mars dağıtımıyla tüm Türkiye’de vizyona giriyor!

Eğitici öğretici içerikleri ile yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada çocukların ilgiyle izlediği Niloya, ilk sinema filminde muhteşem bir maceraya atılacak..Tüm dünyada Türkçe ve işaret dilinin yanı sıra İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce ve Arapça dillerinde de yayınlanan ve 2013 yılından bu yana farklı nesillerin sevgilisi olmayı başaran Niloya, sinemadaki ilk macerasında çocukları büyüleyici bir yolculuğa çıkaracak. Senaryosunu Pervin Atamert’in kaleme aldığı filmin yönetmenliğini Arkın Aktaç, Dublaj Yönetmenliğini Zeynep Önen üstlenirken müziklerinde ise Deniz ve Özgür Sevinç’in imzası bulunuyor.

FİLMİN KONUSU:

Niloya ve en yakın arkadaşları her zaman bir süper gibi olmaya özenir ve bu yüzden de sık sık en sevdikleri oyun olan süper kahramancılık oyununu oynarlar. O gün de yine kendilerine basit kostümler ve makyajlar yapmış̧, köyde koşuşturarak bu oyunu oynamaktadırlar. Tüm gün boyunca cevrede ve doğada gördükleri her şeye karşı bir kahraman gözüyle bakarak, kimi zaman bir hayvanı, kimi zaman da ailelerini kurtarmaya çalışırlar. 

‘Niloya’, 11 Kasım’da sinemalarda…
 

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER