Muhteşem Kick Boks Şöleni Gerçekleşti !

Devr-i Alem Fight Kick Boks Organizasyonu Galası 12 Haziran Cumartesi İstanbul’da gerçekleşti.

Muhteşem Kick Boks Şöleni Gerçekleşti !

Muhteşem Kick Boks Şöleni Gerçekleşti !
Devr-i Alem Fight Kick Boks Organizasyonu Galası 12 Haziran Cumartesi İstanbul’da gerçekleşti.

Dünya, Avrupa ve Türkiye derecelerine sahip birbirinden değerli kick boks sporcuları Devr-i Alem Fight Kick Boks Organizasyonu ile ringe çıktı. Astajans organizatörlüğünde gerçekleşen gala da, kıran kırana mücadele ile mükemmel maçlar yayınlandı. 12 Haziran Cumartesi akşamı saat 21.00 de Acun Medya – TV8,5 canlı yayını ile İstanbul Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Spor Merkezinde gerçekleşen gece de spor severler özlem gidererek maçlara doydu.

Olağan etkinliklere nazaran Devr-i Alem Fight Organizasyonu; 18 yaş altı 1 maç, 2 bayan karşılaşması, kıran kırana mücadelelerle ve toplamda 9 profesyonel maçla izleyicilerinin karşısına çıktı.

Farklı onlarca doğa sporları, kültür ve eğlence etkinlikleri düzenleyen Astajans, spor camiasında da muhteşem bir organizasyona imza attı.

Gala da 150 kişiye yakın bir ekibin görev aldığını bildiren Devr-i Alem Fight Organizatörü, Astajans ve Astglobal Yönetim Kurulu Başkanı Fatih AŞCI, “bundan sonraki etkinliklerimiz bir seri halinde devam edecek, standart organizasyonlara göre farklı bir konseptle spor severlerin karşısına çıkacağız. Derece yapmış ancak ismi henüz duyulmamış ve gerçek anlamda mücadele eden sporcular bizim ringlerimizde yerlerini alacak. Bu bağlamda genç ve yeni yetenekleri camiaya katmış olacağız. Bunları yaparken kaliteden de asla ödün vermeyeceğiz. Ülkemiz kick boks camiasını dünya liglerinde üst sıralara taşıyacağız. Kıran kırana gerçek kick boks maçları için izleyiciler bizleri takip etsin “ dedi.

Geceye birbirinden değerli kick boks sporcusu, ünlü isimler, antrenörler, hakemler ve seyirciler katıldı.
 

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER