Institut français Türkiye’nin Konuğu Sibel Asna konuk olacak.

Institut français Türkiye’nin düzenlediği Masterclass çevrim içi etkinliğine 3 Mart tarihinde kurumsal iletişim ve halkla ilişkilerin duayenlerinden Sibel Asna konuk olacak.

Institut français Türkiye’nin Konuğu Sibel Asna konuk olacak.
 Institut français Türkiye’nin Konuğu Sibel Asna konuk olacak.

 Institut français Türkiye’nin düzenlediği Masterclass çevrim içi etkinliğine 3 Mart  tarihinde kurumsal iletişim ve halkla ilişkilerin duayenlerinden Sibel Asna konuk olacak.
Etkinlik Zoom platformu üzerinde çevrim içi olarak gerçekleşecek. İletişim fakülteleri öğrencileri ile genç meslek profesyonellerine yönelik olarak Türkçe düzenlenecek Sibel Asna ile Masterclass’a katılım için aşağıdaki bağlantıdan form doldurmak yeterli.

https://www.ifturquie.org/etkinlik/sibel-asna-ile-masterclass-iletisimin-kurumun-surecleri-ile-olan-iliskisi/

Institut français Türkiye’nin Aralık 2020’de başladığı ve büyük ilgi gören  “Masterclass” konferans serisinde alanlarında başarı kazanmış konuklar mesleki deneyim ve bilgilerini öğrencilere ve genç meslek profesyonellerine aktarmaya devam ediyor. 3 Mart saat 17.00’da gerçekleşecek Masterclass konferansına konuk olacak olan Sibel Asna “İletişimin Kurumun Süreçleri ile Olan İlişkisi” konusunda bilgi ve deneyimlerini  izleyiciler ile paylaşacak. Materclass konferanslarına katılım ücretsiz ve herkese açık.

Sibel Asna’nın “İletişimin Kurumun Süreçleri ile Olan İlişkisi” konulu konferans sırasında değineceği başlıklar şu şekilde :

 Sibel Asna'dan kurumsal iletişim konferansı

Kurumlar bugüne kadar iletişimi “kurumu iyi göstermek, yansıtmak” şeklinde düşünerek teşkilatlar kurdular, danışmanlıklar aldılar, basında yer almaya çalıştılar, reklamlarla ürünlerini satıp ne harika markalar olduklarını anlatmaya çalıştılar. Ancak her ne hikmetse tüm bu çabalara rağmen binlerce kuruluş gerçek anlamda “marka” olamadı, toplumun gönlünde yer edinemedi. Acaba neden? İletişimlerini yapamadıkları için mi? Neyi eksik veya yanlış yaptılar? Peki geçmişte yapamadıklarını, 21.yüzyılın yeni normali ve çılgın teknolojik gelişmeleri kapsamında hayata geçirebilecekler mi?

Sibel Asna ile Masterclass 3 Mart 2021’de saat 17.00’de Zoom platformunda gerçekleşecek.

Etkinlik, Zoom üzerinden Türkçe gerçekleşecek.Kayıt olmak için bağlantıya tıklayınız :

https://www.ifturquie.org/etkinlik/sibel-asna-ile-masterclass-iletisimin-kurumun-surecleri-ile-olan-iliskisi/


İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner110

banner109