HALUK LEVENT 35 BİN KİŞİYİ ÇOŞTURDU

HALUK LEVENT 35 BİN KİŞİYİ ÇOŞTURDU

HALUK LEVENT 35 BİN KİŞİYİ ÇOŞTURDU
Ataşehir Belediye Başkanlığı'nın “2.Kardeş Kültürler Festivali” kapsamında sahneye çıkan Haluk Levent 35 bin Ataşehirliyi coşturdu. Festivalin 6.günü Selim Gündoğdu'nun sahne almasıyla başladı. Yaklaşık bir saat sahnede kalan genç sanatçının ardından Haluk Levent'in sahneye çıkmasıyla alanı dolduran yaklaşık 35 bin kişi hareketlendi.

 Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve eşi Gamze Akkuş İlgezdi'nin davetlisi olarak festival alanına gelen İstanbul Vali Yardımcısı Derviş Ahmet Sert ile eşinin de izlediği Haluk Levent konserinde özellikle alanı dolduran Ataşehirli gençleri hareketli parçalara eşlik ettiler. İzleyciler arasından sahneye çağırdığı 12 gençle birlikte şarkılarını seslendiren Haluk Levent izleyenlerin kesilmeyen ısrarı nedeniyle sık sık sahneden alana inerek Ataşehirlilerin arasına girdi.

Saat 00.30'da Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve Vali yardımcısı Derviş Ahmet Sert'in sahneye çıkarak çiçek ve plaket verdiği Haluk Levent, konserin ardından festival alanından ayrılırken bir borcu nedeniyle gözaltına alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER