ERKENDEN GELDİLER, DOYASIYA EĞLENDİLER!

Erdem Hastahaneleri, 17 Kasım Dünya Prematüre Günü dolayısıyla “erken gelen” bebeklerine muhteşem bir parti verdi

ERKENDEN GELDİLER, DOYASIYA EĞLENDİLER!

 ERKENDEN GELDİLER, DOYASIYA EĞLENDİLER!

Erdem Hastahaneleri, 17 Kasım Dünya Prematüre Günü dolayısıyla “erken gelen” bebeklerine muhteşem bir parti verdi. Müziğin, eğlencenin, oyunların bitmediği, palyaçoların renk kattığı partide Erdem’in erken gelenleri gönüllerince eğlendi.

Özellikle doğum ve yenidoğan ünitelerinin başarısıyla bilinen Erdem Hastahaneleri, çok sevimli bir etkinliğe imza attı. Erdem Hastahaneleri’nde doğmuş ve şimdi 4-5 yaşlarına gelmiş olan prematüre bebekler, 17 Kasım Dünya Prematüre Günü dolayısıyla düzenlenen “Erken Gelenler Partisi” ile unutulmaz bir gün yaşadılar.

UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞADILAR
Aileleri, doktorları ve hemşireleriyle gün boyunca doyasıya eğlenen “erken gelenler” bu güzel etkinlikte adeta oyuna ve eğlenceye doydu. 17 Kasım’da Ümraniye Erdem Tıp Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe palyaçolar, resim ve oyun yarışmaları ayrı bir tat ve heyecan kattı. Etkinlik hakkında bilgi veren Erdem Hastahanesi Yenidoğan Uzmanı Dr. Fazilet Metin şunları söyledi: “Prematüre doğum, aslında ömür boyunca takip edilmesi gerek bir vaka. Moral de onlar için çok önemli. Biz de 17 Kasım Dünya Prematüre Günü nedeniyle Erdem’de doğmuş prematüre bebeklerimizle buluşmak istedik. Çok eğlenceli ve çok keyifli bir etkinlik oldu” dedi.

ATASEHİR FİRMA REHBERİ

HASTAHANELER İLETİŞİMGüncelleme Tarihi: 20 Kasım 2016, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner110

banner109