ÇOCUKLAR 23 NİSAN’IN 101. YILINDA 101 METRE KOŞACAK

Eker’in online olarak düzenlediği 23 Nisan Çocuk Koşusu başlıyor.

ÇOCUKLAR 23 NİSAN’IN 101. YILINDA 101 METRE KOŞACAK
 ÇOCUKLAR 23 NİSAN’IN 101. YILINDA 101 METRE KOŞACAK

 Eker’in online olarak düzenlediği 23 Nisan Çocuk Koşusu başlıyor.

Eker, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 101. yılını çocukların neşesini, enerjisini, coşkusunu zirveye çıkaracak çok özel bir etkinlikle kutluyor. Online olarak düzenlenecek Eker I Run 23 Nisan Çocuk Koşusu’nda bir araya gelecek yüzlerce çocuk, 23 Nisan’ın 101. yılına vurgu yapmak için evlerinde ya da bahçelerinde oluşturdukları kendi 101 metrelik parkurlarında koşacak. Türkiye Atletizm Federasyonu, Adım Adım ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın destek verdiği online çocuk koşusu, 23 Nisan Cuma günü saat 11.00’den itibaren Eker İyi Ki Var Youtube kanalından ve SportsTV’den canlı izlenebilecek.

 

Eker’in düzenlediği Eker I Run 23 Nisan Çocuk Koşusu, Türkiye’den ve dünyadan yüzlerce çocuğu bir araya getirerek bayram coşkusunu zirveye taşıyacak. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlenen 23 Nisan Çocuk Koşusu’na katılan çocuklar, fark yaratan adımlar atacak.

 

Çocuklar evlerinde ya da bahçelerinde koşacak

Dijital ortamda sanal bir koşu olarak düzenlenen Eker I Run 23 Nisan Çocuk Koşusu’nda çocuklar kendi hazırladıkları parkurlarda koşacak. Evlerinin içinde salonda, koridorda veya bahçelerinde bir hat belirleyerek 101 metrelik bir koşu parkuru oluşturan çocuklar, bayram coşkusuna bulundukları yerden dahil olacak. Katılımcı çocuklar, görüntülü arama ile canlı bağlanarak koşarken, diğer evlerden de bu eğlenceli görüntüler izlenebilecek.  

 

Minik adımlar, bu yıl ikincisi düzenlenen Eker I Run 23 Nisan Çocuk Koşusu’na yaratıcıklarıyla da damga vuracak. Çocuklar göğüs numaralarını ve madalyalarını kendileri tasarlayacak. www.ekerkosu.com sitesine yüklenen tüm göğüs numarası tasarımları dijital bir sergi olarak ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Spor sevgisinin ve bayram heyecanının doyasıya yaşandığı etkinliğin sonunda tüm katılımcı minikler birinci olacak. 

 

Kral Şakir de 23 Nisan Çocuk Koşusu’nda

Çocukların en sevdiği karakterlerden biri olan Kral Şakir, 23 Nisan Çocuk Koşusu’nda minik adımlara eşlik edecek. Kral Şakir'in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu da çocukların Kral Şakir hakkında merak ettiği soruları cevaplayacak. 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na renk ve eğlence katacak bu özel etkinliğin bir parçası olmak isteyen çocuklar ve aileleri, www.ekerkosu.com adresini ziyaret ederek kayıtlarını yaptırabiliyor. 23 Nisan Cuma günü 11.00’de başlayacak etkinlik, Eker İyi Ki Var Youtube kanalından ve SportsTV’den canlı olarak takip edilebilecek.

 

Eker “I Run” Sitesi: www.ekerkosu.com

Eker Youtube Kanalı: www.youtube.com/channel/UCyHZlTeRN4_BRmhJtp3TR9w 

SportsTV: https://www.sportstv.com.tr/canli/sportstv 

 

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER