Çin Takıları, Türk Gelinlerini Taçlandıracak

Çinli takı tasarımcılarını da Türkiye pazarına yönlendirdi. 2-4 Haziran 2016 tarihinde düzenlenecek olan China Homelife Turkey fuarında binlerce ürün ile birlikte yer alacak olan birbirinden özel takı malzemeleri özellikle gelin adaylarının gönlünde taht kurmaya hazırlanıyor.

Çin Takıları, Türk Gelinlerini Taçlandıracak
 Çin Takıları, Türk Gelinlerini Taçlandıracak
Baharın yazı müjdelemesiyle birlikte düğün hazırlıklarının hızlanması, Çinli takı tasarımcılarını da Türkiye pazarına yönlendirdi. 2-4 Haziran 2016 tarihinde düzenlenecek olan China Homelife Turkey fuarında binlerce ürün ile birlikte yer alacak olan birbirinden özel takı malzemeleri özellikle gelin adaylarının gönlünde taht kurmaya hazırlanıyor.

Özel tasarım swarovski taşlı saç aksesuarlarından, Brinkos beyaz altın kaplama küpelere kadar birbirinden farklı tasarımlar Çin’den Türk gelinlerinin şıklıklarını tamamlamaya geliyor.

2-4 haziran 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan China Homelife Turkey fuarında birbirinden çeşitli ve kaliteli aksesuarlar Türk genç kızlarının beğenisine sunulacak. Özel tasarım, beyaz altın kaplama ve svaroski taşlı küpe, bileklik, yüzük, toka, kolye, taç ve setler uygun fiyat ve kalite garantisiyle China Homelife Turkey’de.

Ev Yaşamına Dair Her Şey China Homelife Turkey’de…

2 – 4 Haziran 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy'de düzenlenecek olan China Homelife Turkey fuarı 3 gün süresince tekstil, hazır giyim ve aksesuarları, kumaş, dekoratif kumaş, ev tekstili, inşaat malzemeleri, el aletleri ve hırdavat, ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mobilya, aydınlatma ürünleri, hediyelik eşya, zücaciye, mutfak ve banyo armatürleri, gıda, LED ve aydınlatma ürünleri başta olmak üzere 50 binin üzerinde ürünün yer alacağı sektörlerdeki katılımcı profiline ev sahipliği yapacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER