ÇAKIRLILAR PİKNİĞİ ÇOŞKULU GEÇTİ

ÇAKIRLILAR PİKNİĞİ ÇOŞKULU GEÇTİ

ÇAKIRLILAR PİKNİĞİ ÇOŞKULU GEÇTİ
Şebinmedya,yöremizin sivil toplum örgütleri etkinliklerine katılarak, Vadide birlik, beraberlik ve dayanışma ile beraber kalkınmanın köprüsü olmaya devam ediyor.

Suşehri Çakırlı Köyü Kalkındırma Dayanışma ve Kültür Derneğimizin pikniği 27 Haziran 2010 Pazar günü Ümraniye Hekimbaşı Park orman Piknik alanında, hemşerilerinin katılımı ile gerçekleşti.

Dernek Başkanı İmdat Şahin ve yönetim kurulunun, yerel sanatçıların katılımı ve hediye çekilişleri ile renk kattığı piknik organizasyonu, piknik alanında yapılan organizasyonlarla eğlenceli bir şekilde güzel bir gün geçirdiler.

Suşehri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Celal Deniz, yönetim kurulu ve Suşehri köy dernek başkanlarının ziyaret ettiği piknik programında, başkanlar başarılar, dilediler....

Başkan İmdat Şahin, selamlama konuşması yaptığı piknikte, birlikte olduğumuz, hasret, özlem giderdiğimiz bu buluşmada sizlerle olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, dayanışma için derneklere sahip çıkılmasını istedi.

Piknik organizasyonuna katılanlar,yöresel sanatçılar ve davul zurna eşliğinde vadi kültürünü yaşayarak,güzel bir gün geçirdiler.

Suşehri,Çakırlı köyü Dernek Başkanı İmdat Şahin ve yönetim kuruluna sıcak,ilgi alaka ve konukseverlikten dolayı teşekkürlerimizi sunarız.


Şebinmedya


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER