Bakan Müezzinoğlu Ataşehir’de Kastamonulular Derneği’ni Açtı

Bakan Mehmet Müezzinoğlu, Kas-Der Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu ile Bahadır Kiprit başkanlığındaki Kastamonulular Dayanışma Derneği’nin Ataşehir Şubesini açtı.

 Bakan Müezzinoğlu Ataşehir’de Kastamonulular Derneği’ni Açtı
 Bakan Müezzinoğlu Ataşehir’de Kastamonulular Derneği’ni Açtı
Recep Kenan/Ataşehirweb.com 

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Kastamonulular Dayanışma Derneği’nin Ataşehir Şubesini açtı.

Bahadır Kiprit başkanlığında kurulan Kastamonulular Dayanışma Derneği’nin Ataşehir Şubesi, yoğun kalabalığın katıldığı törenle Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu katılımı ile açıldı. 

Saat 14:30’da gerçekleştirilen açılışa Bakan Müezzinoğlu’nun yanı sıra; İstanbul milletvekili Haldun Ertürk,  Ataşehir Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Nimetullah Topu, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kabakçı, AK Parti Kadıköy İlçe Başkan  Hurşit Yıldırım, Kastamonulular Dayanışma Derneği Kas-Der Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu, siyasi parti, sivil toplum örgütleri ile dernek yöneticileri, davetliler ve Ataşehir’deki Kastamonulular ile birlikte kalabalık bir Ataşehirli topluluk katıldı.

FOTOLAR GELİYOR…

Açılışta Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Kastamonulular Dayanışma Derneği Kas-Der Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu birer konuşma yaptılar. 

Kastamonu ve Kastamonuluların ülkenin tarihi geçmişinde önemli sorumluluklar üstlendiğini ifade eden Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu; Kastamonuluların ülkenin geleceğinde de önemli sorumlulukları yükleneceklerini ve bunu da başarı ile yerine getireceklerini söyledi.

Açılışta kağnı arabası maketi hediye edilen Bakan Müezzinoğlu bir dernek binasını gezerek ziyaret defterini imzaladıktan sonra programına devam etmek üzere Ataşehir’den ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2013, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER