BAĞDAT CADDESİ’NDE FASHİON’S NİGHT OUT ETKİNLİĞİ

BAĞDAT CADDESİ’NDE FASHİON’S NİGHT OUT ETKİNLİĞİ

BAĞDAT CADDESİ’NDE FASHİON’S NİGHT OUT ETKİNLİĞİ
BAĞDAT CADDESİ’NDE FASHİON’S NİGHT OUT ETKİNLİĞİ
MODANIN EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PARTİSİ BAĞDAT CADDESİNDE

Kadıköy Belediyesi’nin de desteğiyle Vogue Türkiye’nin “Modanın En büyük Alışveriş Partisi” adıyla organize ettiği, Vogue Fashion’s Night Out İstanbul etkinliği 16 Eylül gecesi Bağdat Caddesi’nde  gerçekleştirilecek. Bağdat Caddesi’nde de mağazalar gece saat 24.00’e kadar açık kalarak, müşterilerine özel indirimler, şovlar ve konuklarla alışverişe çağıracak.
 
Dünyanın değişik 16 moda merkezleriyle birlikte bu yıl ilk kez İstanbul’da da düzenlenecek olan Fashion’s Night Out etkinliği, moda sektörünü canlandırarak, müşterilere özel indirimler, promosyonlar ve şovlar yaparak, iki sektörü buluşturmayı amaçlıyor. Bu yıl ünlü Modacı Dice Kayek’in tasarladığı özel tişörtlerin de satışa sunulacağı etkinlikte, tişört satışından elde edilecek gelir,  Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, Teknik Meslek Liselerinin Perakende Bölümü’nün başarılı öğrencilerine burs olarak verilecek.
 
Fashion’s Night  Out’un açılışı ise Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen, Doğuş Yayın Grubu  Genel Müdürü Cem Aydın, Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği Başkanı Mehmet Nane, Birleşmiş Markalar Derneği Başkanı Yılmaz Yılmaz, Vogue Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç ile açılışı gerçekleştirecek ve FNO tişört satışı yapacaklar.  
 
TARİH: 16 EYLÜL 2010 PERŞEMBE
SAAT: 20.00
YER: Vogue Türkiye Standı
Nihat Kızıltan Sokak/ Bağdat Caddesi,( Bodyshop mağazası önü)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER